"Usta usta". Aktorzy zdradzili, jak wyglądał ich powrót na plan serialu TVN. Wiedzieli, że to się wydarzy?

Obsada serialu "Usta usta" znowu spotkała się na planie. Zapytaliśmy Sonię Bohosiewicz, Magdalenę Popławską, Marcina Perchucia, Pawła Wilczaka i Wojciecha Mecwaldowskiego o to, jak wyglądał ich powrót do pracy po kilkunastu latach.

Multimedia

Obsada serialu "Usta usta" znowu razem

Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska, Marcin Pechuć, Paweł Wilczak i Wojciech Mecwaldowski ponownie pojawili się na planie serialu TVN "Usta usta". Produkcja powraca na ekrany naszych telewizorów po 10 latach od emisji pierwszych sezonów, a akcja rozgrywać się będzie po 14 latach od zakończenia wątków z 3. serii. Zapytaliśmy aktorów, wcielających się w głównych bohaterów, jak wyglądały ich pierwsze dni po powrocie do pracy.

Paweł Wilczak romansuje z piękną Wiktorią Filus w nowych odcinkach serialu TVN! Polskie miasto zagra amerykański Boston!Zobacz więcej

- Wrażenia były cudowne, dlatego że wchodzimy troszkę do innej wody, ale bardzo rozpoznawalnej. Ekipa jest właściwie taka sama. Fajnie jest po takim czasie spotkać się z tymi samymi ludźmi w takiej innej aranżacji scenariuszowej, bo nie musimy udawać, że minęło mniej lub więcej czasu, tylko dokładnie minęło 10 lat - podkreśla Paweł Wilczak, czyli serialowy Adam.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Z kolei Wojciech Mecwaldowski zauważa, że powrót na plan serialu "Usta usta" był nieunikniony. - Powiem szczerze, że wiedziałem, że tak będzie, że my to zrobimy i cieszę się, że tak się stało - zdradził serialowy Piotrek. Co jeszcze powiedzieli nam aktorzy grający w produkcji TVN? Zobacz wideo!

"Usta usta 4" - co się wydarzy?

Po latach pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii (w tej roli Magdalena Różczka, której siłą rzeczy zabraknie w nowych odcinkach), planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on… Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać kiedy trzeba. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach.

Anna Czartoryska-Niemczycka w obsadzie nowego sezonu. Zdradziła nam, kim jest jest bohaterka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×