"Usta usta". Anna Czartoryska-Niemczycka w obsadzie nowego sezonu. Zdradziła nam, kim jest jest bohaterka!

Anna Czartoryska-Niemczycka dołączyła do obsady serialu "Usta usta". Produkcja TVN powraca na ekrany telewizorów po niemal 10 latach. Kogo zagra aktorka? Zdradziła nam, kim jest jest bohaterka!

Multimedia

"Usta usta" - Anna Czartoryska-Niemczycka w obsadzie

Trwają prace na planie nowych odcinków serialu "Usta usta". Produkcja zadebiutowała na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się 3 sezonów. Teraz powraca z kolejnym. W obsadzie znaleźli się niemal wszyscy aktorzy, którzy zagrali w serialu przed laty, ale dołączyli do nich także nowi. Wśród nich jest Anna Czartoryska-Niemczycka, z którą rozmawialiśmy podczas wizyty na planie zdjęciowym.

Paweł Wilczak romansuje z piękną Wiktorią Filus w nowych odcinkach serialu TVN! Polskie miasto zagra amerykański Boston!Zobacz więcej

Anna Czartoryska-Niemczycka zagra Magdę - kobietę, która wynajmuje mieszkanie Adamowi (Paweł Wilczak). - Magda i Adam bardzo szybko się zaprzyjaźniają. Kiedy Adam ma jakieś rozterki, sercowe kłopoty albo inne problemy, np. przecieka kran, to może się do niej udać. Magda zawsze jest obok żeby go wesprzeć - zdradza nam Czartoryska-Niemczycka. Aktorka przyznaje, że przed rozpoczęciem pracy na planie obejrzała pierwsze sezony. - Mam poczucie, że bardzo dobrze znam tych wszystkich bohaterów, aż za bardzo jak na osobę, która jest nowa w tym towarzystwie" - wskazuje.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Poza Czartoryską-Niemczycką i główną obsadą, na ekranie pojawią się także m.in. Wiktoria Filus, Magdalena Walach, Roman Frankl, Cezary Kosiński, Zygmunt Malanowicz, Paweł Koślik, Maciej Tomaszewski, Łukasz Gawroński, Olga Rayska, Aniela Płudowska i Oliwia Ogorzelska. Serial ma mieć emisję jesienią 2020 roku.

"Usta usta 4" - co się wydarzy?

Po latach pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii (w tej roli Magdalena Różczka, której siłą rzeczy zabraknie w nowych odcinkach), planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on… Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać kiedy trzeba. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach.

Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków serialu TVN! Jak zmienili się bohaterowie? Kogo zabraknie na ekranie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • EMILKA KOMARNICKA KLYNSTRA (gość)

  RADOSLAW PAZURA

  01.10.2020 23:05
 • MALGORZATA PIECZYNSKA (gość)

  MARTA ZMUDA TRZEBIATOWSKA

  01.10.2020 23:03
 • DOMINKA KLUZNIAK (gość)

  AGNIESZKA DYAGT

  01.10.2020 23:01
 • MALGORZATA KOZUCHOWSKA (gość)

  ANNA DERESZOWSKA

  01.10.2020 23:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×