"Usta usta". Maciej Marcin Tomaszewski synem Pawła Wilczaka! Jak ułożą się ich relacje w nowych odcinkach serialu?

W powracającym po latach serialu "Usta usta" pojawi się Maciej Marcin Tomaszewski, który wciela się w Leona - syna Adama, którego gra Paweł Wilczak. Jakie relacje są między nimi? Czy Adam dogada się z synem?

Multimedia

"Usta usta" sezon 4. w niedziele o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Usta usat" pracujący na kontrakcie w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) szokuje swoich przyjaciół informacją, że się żeni - zaprasza wszystkich na swój ślub do Bostonu. Syn Adama, Leon (Maciej Marcin Tomaszewski), który uczy się w lotniczej szkole z internatem, nie zamierza uczestniczyć w ślubie ojca i porzucać swojego dotychczasowego życia. Adam zjawia się w Warszawie, żeby przekonać syna do podróży i do swojej przyszłej żony.

Aktorzy zdradzili, jak wyglądał ich powrót na plan serialu TVN. Wiedzieli, że to się wydarzy?Zobacz więcej

Tuż przed ślubem Adam dowiaduje się, że Leon ma kłopoty w swojej szkole i czuje się nieszczęśliwy. Ślub wisi na włosku. Adam staje przed trudnym wyborem: czy zostać w Polsce z synem, który go potrzebuje, czy wrócić do Stanów z nową i młodą żoną, którą też bardzo kocha.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

- Ta relacja jest dosyć skomplikowana, bo Adam ma trochę inny obraz syna w pamięci. Kiedy wraca po kilku latach nieobecności, postrzeganie Leona przez niego zmienia się diametralnie - zauważa debiutujący w serialu młody aktor, Maciej Marcin Tomaszewski. - Leon jest bardzo podobny do Adama, więc relacje między nimi nie mogą być łatwe - dodaje Paweł Wilczak. Co jeszcze panowie powiedzieli nam o swoich bohaterach w "Usta usta"? Zobacz wideo!

Anna Czartoryska-Niemczycka w obsadzie nowego sezonu. Zdradziła nam, kim jest jest bohaterka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×