"Usta usta" sezon 4. odcinek 6. Piotrek chce, żeby Maja mu wybaczyła! Krzysztof trafił do więzienia! Adam zbliża się do Magdy! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 6. odcinek 4. sezonu serialu "Usta usta". Będzie się działo! Piotrek próbuje wytłumaczyć Mai, dlaczego zataił przed nią informację o prawdziwym ojcu! Krzysztof trafił do więzienia! Adam zbliża się do Magdy! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku 4. sezonu "Usta usta".

Multimedia

"Usta usta" sezon 4. odcinek 6. - w niedzielę, 11 października, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W 6. odcinku 4. sezonu serialu "Usta usta" Piotrek (Wojciech Mecwaldowski) i Iza (Sonia Bohosiewicz) próbują wytłumaczyć Mai (Oliwia Ogorzelska), dlaczego nie zdecydowali się jej powiedzieć, że Oskar (Cezary Kosiński) jest jej biologicznym ojcem. Trzynastolatka czuje się zraniona, że przez całe życie była oszukiwana.

Kornatowski (Marcin Perchuć) trafia do aresztu. Adam (Paweł Wilczak) szuka mieszkania dla siebie i Leona (Maciej Tomaszewski). Pomaga mu Magda (Anna Czartoryska-Niemczycka), dzięki czemu spędzają ze sobą sporo czasu.

Adam rozstaje się z Sarą! Iza przedstawia Majce jej prawdziwego ojca! Co na to Piotrek?Zobacz więcej

Agnieszka (Magdalena Popławska) postanawia założyć własne wydawnictwo. Na horyzoncie pojawia się obiecująca propozycja współpracy z Michałem (Mateusz Damięcki), młodym i przystojnym biznesmenem.

Przyjaciele spotykają się na pierwszym koncercie Adasia juniora.

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×