"Usta usta" sezon 4. Paweł Wilczak romansuje z piękną Wiktorią Filus w nowych odcinkach serialu TVN! Polskie miasto zagra amerykański Boston!

Doskonałe wieści dla fanów serialu "Usta usta", który telewizja TVN emitowała w latach 2010-2011. Własnie trwają prace nad 4. sezonem serialu, w którym powróci większość dawnych bohaterów! Zobaczcie zdjęcia z planu 4. sezonu "Usta usta"!

Multimedia

"USTA USTA" SEZON 4 - ZDJĘCIA Z PLANU!

"Usta usta" to serial, który w latach 2010-2011 zdobył uznanie krytyków i publiczności. Widzowie pokochali produkcję TVN za lekkość w opowiadaniu trudnych tematów, a także za kumpelski klimat oraz doskonałą obsadę. "Usta usta" powstały na licencji brytyjskiego serialu "Cold Feet", realizowanego w latach 1997-2003 i od 2016 roku. Ponieważ dalsze losy bohaterów toczą się 14 lat później, producenci oryginalnego formatu zdecydowali się zachować rzeczywisty upływ czasu i dokładnie tyle odczekali, zanim zdecydowali się na powrót z nowym sezonem. W ten sposób bohaterowie naturalnie się "zestarzeli", a serialowe dzieci zdążyły dorosnąć. Polski odpowiednik czwartego sezonu również opowiada historię po 14 latach, jednak został zrealizowany 9 lat po ostatniej emisji.

Przyjaźń głównych bohaterów przetrwała próbę czasu? Aktorzy zdradzają, czego spodziewać się po nowych odcinkachZobacz więcej

Teraz "Usta usta" powracają z nowymi odcinkami oraz nowymi bohaterami. Jedną z ważniejszych postaci 4. sezonu serialu będzie młoda i piękna Sara, w którą wciela się młoda aktorka Wiktoria Filus. Sara będzie narzeczoną Adama (Paweł Wilczak), który na nowo musiał ułożyć sobie życie po śmierci Julii (Magdalena Różczka). Jak można się domyślać, jednym z wątków 4. sezonu "Usta usta" będzie różnica wieku w związku i to, czy przyjaciele Adama w ogóle zaakceptują Sarę.

Na planie nowych odcinków serialu TVN byli dziennikarze 'Dziennika Bałtyckiego", ponieważ malownicza sceneria Gdańska w serialu zagra... amerykański Boston, gdzie Adam poznał Sarę! Jak to możliwe? O tym mówi Oriana Kujawska, producentka serialu:

Scena ta zostanie użyta w formie wspomnienia Adama, który po powrocie do Polski podzieli się z przyjaciółmi historią, w jaki sposób poznał swoją narzeczoną.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

O swojej przygodzie z serialem "Usta usta" opowiedziała Wiktoria Filus:

Sama oglądałam ten serial w telewizji i słyszałam opowieści, że aktorzy przeżyli naprawdę świetną przygodę, nagrywając pierwsze sezony, więc tak jak moja bohaterka wchodziłam do grupy ludzi, która rzeczywiście już się ze sobą przyjaźniła, dlatego trochę bałam się wejścia w to środowisko. Na szczęście, moje obawy nie były zasadne.

Krystyna Janda gwiazdą nowego komediowego serialu TVN! O czym będzie?Zobacz więcej

Kilka słów o nowych odcinkach mówi również Paweł Wilczak:

To wszystko jest bardzo prawdziwe. Scenariusz jest naprawdę świetnie napisany, bo są to bardzo bliskie, słodko-gorzkie sytuacje, które albo sami przeżywamy, albo słyszeliśmy o takich historiach dotyczących naszych bliskich czy znajomych. Nie musimy niczego udawać, doklejać brody, siwych włosów, bo czas zrobił z nami swoje.

Nowe odcinki serialu "Usta usta" pojawią się na antenie TVN jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×