"Usta usta" sezon 4. Przyjaźń głównych bohaterów przetrwała próbę czasu? Aktorzy zdradzają, czego spodziewać się po nowych odcinkach

Trwają prace nad nowymi odcinkami "Usta usta"! Czego możemy spodziewać się po nowych odcinkach? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Aktorzy o nowych odcinkach "Usta usta"

Po prawie 10 latach na antenę TVN wraca serial "Usta usta"! Opowiadał on o perypetiach szóstki przyjaciół - trzech par, każdej na innym etapie.

Mija 10 lat od premiery serialu! O czym był jeden z lepszych seriali TVN?Zobacz więcej

Na ekranie znowu zobaczymy Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Z oczywistych względów zabraknie Magdaleny Różczki - jej postać zginęła w wypadku samochodowym. Teraz aktorzy grający główne role w rozmowach z "Super Expressem" uchylili rąbka tajemnicy na temat nowych odcinków.

Kiedy spotkaliśmy się pierwszego dnia zdjęciowego, to po prostu nie mogliśmy się ze sobą nagadać i uśmiechy nie schodziły nam z twarzy – przyznał Marcin Perchuć w rozmowie z "Super Expressem".

Okazuje się, że przez te lata przyjaciele trochę się od siebie oddalili - wszystko przez wyjazd Adama za granicę. Teraz jednak bohater grany przez Pawła Wilczaka powróci do kraju, a przyjaźń odżyje!

Wszystko zacznie się od powrotu Adam, którego gra Paweł Wilczak. Po stracie ukochanej wyemigrował za Ocean. Teraz, po wielu latach, wraca do Polski z dobrą nowiną, a jego powrót scali ponownie grupę przyjaciół - zdradziła Magdalena Popławska.

Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków serialu TVN! Jak zmienili się bohaterowie? Kogo zabraknie na ekranie?Zobacz więcej

W nowych odcinkach zobaczymy, co zmieniło się w życiu głównych bohaterów. Ekipa serialu zapewnia, że w kontynuacji "Usta usta" nie zabraknie humoru i poruszania trudnych tematów.

Autorzy zadbali o to, żeby na przestrzeni tych 14 lat życie bohaterów zmieniło się na tyle, żeby dopiero teraz móc to wszystko „skonsumować” na oczach widzów. W nowych odcinkach będą oni mogli odkrywać, co się wydarzyło przez ten czas i zobaczyć, jak przeszłość odzwierciedla się w kolejnych życiowych komplikacjach serialowych postaci - dodał Marcin Perchuć.

Co dokładnie czeka Adama, Izę, Piotrka, Agnieszkę i Krzysztofa? Dowiemy się już niebawem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×