"Usta usta". Sonia Bohosiewicz ma męża, którego rodzice to sławni Polacy! Kto to jest?

Świetna aktorka, artystka kabaretowa i piosenkarka, a do tego szczęśliwa żona i zakochana w swoich dzieciach matka. Sonia Bohosiewicz zdecydowała się dzielić życie z mężczyzną, którego rodzice to zasłużeni dla polskiej kultury artyści.

Multimedia

Sonia Bohosiewicz - jej mąż jest synem sławnych Polaków

Sonia Bohosiewicz to ten typ aktorki, która skupia się przede wszystkim na swojej pracy zawodowej. I to przynosi wymierne efekty w postaci nagród za kreacje aktorskie - Hanki w "Rezerwacie" Łukasza Palkowskiego, Nataszy Blokus w "Wojnie polsko-ruskiej" Xawerego Żuławskiego, Hanny Kondolewiczowej w "Obławie" Marcina Krzyształowicza. Życie prywatne odznacza grubą kreską. Nie publikuje zdjęć męża w Internecie. Ale przynajmniej wiadomo, kim jest jej ukochany.

Poznali się w trakcie prób do spektaklu Teatru Telewizji "Pozory mylą" w reżyserii Janusza Majewskiego - na podstawie sztuki Alana Ayckbourna - który miał premierę w 2008 roku. Próby odbywały się w mieszkaniu Pawła Majewskiego, syna słynnego reżysera, twórcy takich niezapomnianych filmów, jak m.in. "Sublokator", "Ja gorę!", "Awatar" czyli zamiana dusz", "Lokis. Rękopis profesora Wittembacha", "Czarna suknia", "Zaklęte rewiry", "C.K. dezerterzy", "Złoto dezerterów".

Gdy trwały przygotowania do spektaklu, Paweł Majewski prowadził agencję aktorską i interesy na rynku nieruchomości, a dodatkowo stworzył sieć restauracji. Trochę światła na to, jak wyglądało pierwsze spotkanie, rzuciła wypowiedź Janusza Majewskiego w jednym z wywiadów, udzielona po latach (za: Pomponik.pl):

Graliśmy akurat scenę, w której Sonia parodiowała taniec na rurze. Mój syn myślał, że już skończyliśmy zdjęcia i wpadł odebrać klucze. Potem się okazało, że Sonia już w tym mieszkaniu została.

Sebastian Fabijański i Sonia Bohosiewicz gwiazdami filmu na podstawie hitu Doroty Masłowskiej!Zobacz więcej

Mamą Pawła Majewskiego była słynna fotografka, specjalizująca się w fotografii portretowej - Zofia Nasierowska. To autorka portretów niezliczonych artystów, m.in. Beaty Tyszkiewicz, Anny German, Anny Jantar, Krystyny Jandy, Romana Polańskiego, Tadeusza Konwickiego, Ireny Jarockiej, Ireny Santor.

Koterski, Figura i Bohosiewicz na premierze nowego filmu Marka Koterskiego! [RELACJA Z PREMIERY, DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

By ożenić się z Sonią Bohosiewicz, Paweł Majewski rozwiódł się z dotychczasową żoną. Ślub odbył się w posiadłości rodziny Majewskich na Mazurach - na obszarze kilkunastu hektarów został tam wybudowany piękny pałac. Małżonkom urodziły się dzieci - Teodor ma dziś 12 lat, a Leonard 9 lat.

Zarówno Sonia, jak i jej mąż pasjami lubią podróżować. W tym roku byli już w styczniu i lutym na Teneryfie, w marcu na Malediwach, w kwietniu w Hiszpanii, w maju w Dubaju, a w tej chwili na Majorce.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Pierwsze słyszę o tych osobach

    07.06.2021 20:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×