"Usta Usta" wraca na antenę po 10 latach?! Kto w obsadzie?

W mediach właśnie pojawiły się informacje, że "Usta Usta" wraca do telewizji! Czy po 10 latach uda się skompletować starą obsadę? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Usta Usta" powraca?!

Ostatnio stacje telewizyjne coraz częściej decydują się nie na tworzenie nowych produkcji, ale na sięganie po te seriale, które wiele lat temu podobały się widzom. W ten sposób po latach powraca "BrzydUla", ale wygląda na to, że stacja TVN szykuje jeszcze jedną niespodziankę dla widzów!

Nowi bohaterowie w serialu! Marek będzie miał konkurencję?Zobacz więcej

Jak dowiedziało się "Party", już niedługo na antenę powróci serial "Usta Usta"! Ta produkcja TVN-u skończyła się prawie 10 lat temu i doczekała się trzech sezonów. Serial opowiadał perypetie trzech par kompletnie od siebie odmiennych, na różnych etapach tworzenia związku. Główne role zagrali: Magdalena Różczka, Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska oraz Marcin Perchuć.

Umowy już są dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu - zdradziła "Party" osoba ze stacji TVN.

Aktorzy mają już niedługo wejść na plan. Kiedy nowe odcinki? Kto w obsadzie? Odpowiedzi na te pytania poznamy pewnie już niebawem!

Mija 10 lat od premiery serialu! O czym był jeden z lepszych seriali TVN?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Goja (gość)

  Brak pomysłów na nowe seriale i teraz odgrzewane kotlety , jak nie to badziewie brzydula , to jeszcze usta usta

  01.06.2020 21:07
 • Keit (gość)

  Ta a w tym roku dziecko urodziła balwanie

  01.06.2020 21:05
 • gość (gość)

  Julia (Magdalena Różczka) zginęła w wypadku samochodowym to jak niby wróci w 4 sezonie '' USTA USTA 4 ''

  01.06.2020 20:22

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×