Uwaga konkurs! Wygraj pachnące kosmetyki i modne zegarki

Na koniec wakacji, wraz ze stacją Club TV przygotowaliśmy dla Was pachnący konkurs na koniec wakacji.

Multimedia

Wspólnie z kanałem Club TV i Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich osób, które chcą choć na chwilę oderwać się od domowej rzeczywistości, odpocząć i wygrać pachnące kosmetyki, modne zegarki i śliczne breloczki w kształcie serduszek!

Aby wygrać jeden z 10 zestawów, w skład których wchodzą kosmetyki Tutti Frutti Melon & Arbuz, zegarki lub breloczki należy w komentarzu pod tym tekstem udzielić odpowiedzi na pytanie: Za co lubisz Club TV?. Odpowiedzi mogą udzielać tylko zarejestrowani Użytkownicy.

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się.

Autorzy 5 najciekawszych odpowiedzi otrzymają zestawy składające się z dwóch losowo wybranych kosmetyków Tutti Frutti Melon & Arbuz oraz breloka w kształcie serca. Autorów pięciu kolejnych prac nagrodzimy zestawami składającymi się z jednego losowo wybranego kosmetyku Tutti Frutii oraz zegarka.

Konkurs trwa od 22.08.2012 do 5.09.2012 do godz. 23.59.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od jego zakończenia, a ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Komentarze

Skomentuj
 • Gocha

  Club TV lubię przede wszystkim za cenne wskazówki i rady przydatne w codziennym życiu. Nauczyłam się na co zwracać szczególną uwagę, aby czuć się kobieco, czego pod żadnym pozorem nie ubierać, jak dobrze gotować i zdrowo się odżywiać, co zrobić gdy związek się rozpada... Te na pozór proste sprawy w rzeczywistości mogą sprawiać problemy, dlatego warto zatrzymać się na chwilę i obejrzeć ciekawy program na tym kanale. Ja za każdym razem trafiam na interesujący mnie temat. Poza tym Club TV to przecież czysta rozrywka, a nie ma chyba nic lepszego jak miłe spędzenie wolnego czasu przed włączonym Club TV, najlepiej z koleżankami :)

  05.09.2012 23:53
 • Gocha

  Club TV lubię przede wszystkim za cenne wskazówki i rady przydatne w codziennym życiu. Nauczyłam się na co zwracać szczególną uwagę, aby czuć się kobieco, czego pod żadnym pozorem nie ubierać, jak dobrze gotować i zdrowo się odżywiać, co zrobić gdy związek się rozpada... Te na pozór proste sprawy w rzeczywistości mogą sprawiać problemy, dlatego warto zatrzymać się na chwilę i obejrzeć ciekawy program na tym kanale. Ja za każdym razem trafiam na interesujący mnie temat. Poza tym Club TV to przecież czysta rozrywka, a nie ma chyba nic lepszego jak miłe spędzenie wolnego czasu przed włączonym Club TV, najlepiej z koleżankami :)

  05.09.2012 23:51
 • marta.koscielska@...

  Mam już dosyć ciągle tych samych starych seriali, głów gadających ciągle to samo, politycznych sporów, idiotycznych pogadanek. Od telewizji oczekuję czegoś nowego, świeższego, skoncentrowanego silniej na gustach widzów. Club TV jest idealne dla mnie - jest jak najlepsza przyjaciółka. Zawsze w zanadrzu skrywa interesujące plotki, czyli to, co najbardziej kocha każda kobieta :) Oto mój subiektywny wybór najcudowniejszych programów: - Plotkary z New Jersey - wiadomo, dlaczego :) - Anthea Turner - czasem można dowiedzieć się czegoś przydatnego! - 10 lat mniej - każdy uwielbia oglądać metamorfozy. - Mąż dla księżniczki - o tym marzy każda dziewczynka, a Induska jest super!

  Club TV składa się wyłącznie z programów, które chyba wszyscy lubią oglądać. Ciekawostki, plotki, drobne odchylenia od normy, dużo urody, moda, sławni i bogaci - to właśnie czyni ten kanał takim wyjątkowym. Prawdę mówiąc, gdybym nie musiała się uczyć, mogłabym leżeć przed telewizorem cały dzień i oglądać wyłącznie Club TV :)

  05.09.2012 23:29
 • katarzyna1972laki@...

  Za co lubię Club TV? Za spełnione czyjeś sny, za radości, za wzruszenia, za przygody i zdarzenia, za to, że gdy chandrę mam, Club TV na nią sposób ma, i pocieszy, zajmie myśli, aż się coś miłego przyśni. Club TV to ciekawe klimaty, i dla mamy, i dla taty, dla chudego i grubego, dla szczęściarza i pechowego, jednym słowem - dla każdego.

  05.09.2012 23:24
 • kajtucha1@yahoo.pl (gość)

  Dzięki Club Tv nie nudzę się w domu!

  05.09.2012 22:44
 • 79magda@...

  Club TV lubię za odwagę i bezpruderyjność... Za to, że porusza tematy związane z erotyką, odważnie, a przecież ze smakiem! Cenię poczucie humoru, "charakterek" i to, że daje do myślenia :) 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, mogę tu liczyć na zabawę i rozrywkę w dobrym stylu. Club TV zaspokaja moją ciekawość świata w takim stopniu, że bycie "clubowiczką" to sama przyjemność!

  05.09.2012 22:42
 • alice139@...

  C zego pragnie prawdziwa kobieta?? L ubi bardziej Club TV od swojego faceta U wiebiam oglądać Telezakupy B o mam przez telefon zrobione zakupy

  T ematy ciekawe, interesujące V aktycznie życie codzienne mnie ułatwiające

  J akże lekkie i zrozumiałe są wszelkie porady E mocjonujące seriale bez których nie dałabym sobie rady S amopoczucie poprawia mi się bez wątpienia T elewizja Club Tv codzienne życie na lepsze mnie zmienia

  T elenowele nieraz do płaczu mnie doprowadzają H umor niektóre mi zaś poprawiają E fektowniej wyglądam jestem na czasie z modą

  B ardziej zajmuję się swoją urodą E mitowane programy działają na mnie kojącą S ą takie, które działają na mnie pobudzająco T elewizja Club Tv nawet w nocy mi się śni

  05.09.2012 22:34
 • kamil2s@...

  Club TV jest bardzo kobiecy i interesujący.Ciekawa oferta programowa.Dobrze,że jest!Z nim mi się nie nudzi i szybko płynie czas.

  05.09.2012 22:30
 • magda-17_17@...

  Club TV to kanał idealny dla mnie.Lubię go włączać. Ma bogatą ramówkę oraz jest nadawany przez 24 godziny (!). Czyli obojętne, która jest godzinka, zawsze mogę na niego liczyć. I chociaż jest adresowany przede wszystkim dla pań, moi panowie też go lubią oglądać.

  05.09.2012 21:47
 • r.helt@...

  Z Club TV nigdy nie można się nudzic. Ma bardzo szeroki wachlarz różnych programów, że każda znajdzie dla siebie coś ciekawego. Można go włączyc o każdej godzinie, bo nadaje przez całą dobę.Zawsze gdy mam jakąś chandrę to włączam Club TV i ciekawe programy poprawiają mi humor.

  05.09.2012 21:31
 • linka132@...

  Gdy włączam Club Tv jestem jak CALINECZKĄ-malutka istotka w ogromnej krainie i stanę się PIOTRUSIEM PANEM- zaczynam bujac w obłokach. Oglądając kolejne programy zgłębiam tajemnice TAJEMNICZEGO OGRODU i jak za sprawą marzenia spełnionego przez ALLADYNA staję się KRÓLEWNĄ ŚNIEŻKĄ która wreszcie odnalazła swojego ksiecia. Gapie sie w ekran jak ZAKOCHANY KUNDEL. Ten kanał to istna BAJKA;).

  05.09.2012 21:06
 • koma7@...

  Uwielbiam ClubTV za frywolność. Za to, że mogę zajrzeć co u Brzozowskich z Na Wspólnej, a jednocześnie wiedzieć co właśnie robią zwierzęta na pustyni. Jeśli nie będę miała natomiast nastroju na seriale, to zawsze mogę wcisnąć magiczną zakładkę, która przeniesie mnie w świat relaksu - gier online, bym mogła choć na chwilę poczuć się jak dziecko. Jednak najbardziej we wszechświecie lubię ClubTV za konkursy, bo to jest to co kręci mnie najbardziej i dzięki czemu można zdobyć dozgonnie moją lojalność heh :)

  05.09.2012 20:33
 • kodle@...

  Club TV to nasz kobiecy świat. My, kobiety potrzebujemy tego kawałka intymności, gdzie promowana jest kobiecość i babskie zainteresowania. Tak jak mężczyźni potrzebują Eurosportu, my mamy swój własny zakątek. W Club TV są takie programy, w których każda z nas znajdzie ciekawy temat dla siebie. Np ja nie lubię prasować, ta czynność wyjątkowo mnie nudzi. Dlatego zawsze kiedy mam prasować to włączam Club TV na program np \"Od stóp do głów\" i kiedy oglądam ten program to prasowanie staje się przyjemniejsze, czas płynie szybciej, a ja spędzam czas przyjemnie i pożytecznie. Za to właśnie cenię Club TV z nimi się nigdy nie nudzę, a jednocześnie nie marnuję czasu. :)

  05.09.2012 20:29
 • mika19 (gość)

  Club TV to fajna stronka! Zachwyca się nią dziś każda polka! W domu, czy w pracy lub przy porządkach znajduje chwilę by ją oglądać. Wszystkie wiadomości zawsze czyta szczerze, gdy ma ochotę w konkursach udział bierze. Zaprasza na stronkę rodzinę, znajomych, by na temat mody, urody i gwiazd nie byli zieloni. Ja też stronkę Club TV właśnie pokochałam, chociaż ją dopiero niedawno poznałam. I będę tu zaglądać, przyznacie mi rację w każdą porę roku, a także w wakacje! Wchodźcie tutaj często, bo Club TV strona, to strona najlepsza, nic jej nie pokona!

  05.09.2012 17:23
 • domi890@...

  Za filmowe wydarzenia, bo zawsze jest coś do obejrzenia; komentarze i program, które wszyscy tak kochamy; różnorodność i tematy , - kobiety, moda i chaty ; codziennie nowe relacje, nawet kiedy jem już kolacje. Że jesteście zawsze pierwsi, dzięki czemu my, mądrzejsi; Bo od rana do wieczora, nie ważne jaka jest pora; moda, plotki , różne dzieje , zawsze tam gdzie coś się dzieje; U Was nudą nigdy nie wieje i każda kobieta za Wami szaleje; za to właśnie Club TV lubie i zawsze będę fanką w ich klubie :)

  05.09.2012 08:13
 • dominisia22m@...

  Kiedy pierwszy w życiu program obejrzałam, to w Club tv się zakochałam. Zawarte w nim programy inny temat poruszają, wrażeń i atrakcji mi dostarczają! Club Tv mnie codziennie inspiruje, chęć zmian w życiu czy w domu powoduje. Czy to wtorek, święto czy niedziela, Club tv w daleką podróż mnie zabiera. Czasem dzieci dokazują i humor nie dopisuje, wtedy włączam w Club tv "Mama strajkuje"! Ten kanał ogromnej odwagi mi dodaje, dzięki niemu pewną siebie kobietą się staję! "Jak ja wyglądam?"- co można, co wypada? co zmienić w wyglądzie Club tv podpowiada. Na "10 lat mniej" zerknąć mi się zdarza, mam ochotę powstrzymać lecące kartki z kalendarza! Dzięki Club tv nowej wiedzy nabywam, skutecznie resztek kg po ciąży pozbywam. A porządki pomagają mi "Czyściciele", dzięki czemu odwiedzają rodzina i przyjaciele. Choć mimo małych dzieci jestem w domu uziemiona, nie żałuję, bo od Club tv czuję się uzależniona. Dzięki niemu nie jest kurą domową, matką polką, kucharką czy sprzątaczką typową. Z dnia na dzień siebie i rodzinę zaskakuję, przez co świetny humor mi dopisuję. Lubię obserwować świat i innych życie, spełniać fantazje o których wcześniej marzyłam skrycie. Moje podobne dni barwami maluje, nawet dzięki Paris Hilton się lepiej czuje! Nieraz łezkę w oku powodują "Oświadczyny", przypominają mi moje wymarzone zaręczyny. Tylko przy Club tv się tak świetnie relaksuję, wdrażam wszelkie porady i do nich ustosunkowuję! Rewelacyjnych wypieków się nauczyłam, czym niejednokrotnie męża zaskoczyłam. No i kochani Wam jeszcze zdradzę, i nic na to już chyba nie poradzę, że od "To i owo o seksie" się uzależniłam, tamtejsze porady to dopiero wdrożyłam ;) Club Tv codziennie na mym ekranie gości, wniósł mi do życia radość i wiele nowości!

  04.09.2012 13:51
 • kucharska_kamila@...

  CLUB TV to sposób by wyglądać pięknie i modnie, zdrowo i dobrze się odżywiać oraz tryskać energią każdego nawet ponurego dnia. CLUB TV dla mnie i dla Ciebie kobietko...

  04.09.2012 13:42
 • janka.monika@...

  Oglądacie CLUB TV więc same dobrze wiecie, że tam się odnajdujemy w naszym "babskim świecie",

  Osobiście najbardziej lubię wszystkie dokumenty, pokazujące jak z własnym wiekiem można robić "przekręty".

  Dlatego regularnie ciekawostki "10 lat mniej" oglądam, i dzięki temu trochę lepiej też wyglądam:)

  Gdy dzieci już zasną i mam chwilę dla siebie, oglądam "Mama strajkuje" i facetów w potrzebie.

  Bardzo lubię gdy się mężczyźni orientują, że ich kochane żonki w domach nie próżnują:)

  Ogólnie, na podsumowanie - podaję nazwę CLUB TV na rozszyfrowanie: Codziennie Lubiana Ukochana Babska TV!!!:)

  Pozdrawiam:)

  04.09.2012 12:44
 • nuta0311@...

  CLUB TV! Telewizjo moja! Ty jesteś najlepsza, oby Twa historia była wieczna. Niezwykle ciekawą masz ramówkę, na oglądanie Ciebie zawsze znajdę jakąś wymówkę. "W dobrym stylu" czy "Swatanie na Mahattanie" - na te programy czekają wszystkie panie! Metamorfozy robią na mnie ogromne wrażenie, dzięki "Jak ja wyglądam?!" kobiety zmieniają się szalenie. Są piękne i pełne radości, niejedna białogłowa im od tej pory zazdrości. "Czyściciele" jak zrobić porządki mi podpowiadają, dzięki temu znajomi chętnie do mnie wpadają. "10 lat mniej" mnie wciąż zachwyca - kobieta niczym kwiat cudownie na nowo rozkwita. "To i owo o seksie" z chęcią się dowiaduję, czym ukochanego w łóżku często pozytywnie zaskakuję. CLUB TV! Ty kobiety nauczasz i rozumiesz, a kiedy trzeba rozbawić do łez umiesz!

  Bo CLUB TV to już nie telewizja - to styl życia. Śmiało napisać mogę, że się od CLUB TV uzależniłam i życia w zgodzie z samą sobą nauczyłam :)

  04.09.2012 10:41
 • marcelinka915@...

  Club TV lubię za to,że daje mi rozrywkę łatwą i przyjemną. Właściwie każdy program potrafi mnie zainteresowac i przykuc moją uwagę. Cenię sobie też to,że program jest niesamowicie zróżnicowany,każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

  04.09.2012 09:00
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×