"Uwaga! Niezły pies". Nie radzisz sobie ze swoim pupilem? Matt Beisner rozwiąże twoje problemy!

Miłośnicy psów wielorasowych, a także tych „wysoko urodzonych” będą mieli szansę poszerzyć nieco wiedzę o swoich pupilach dzięki Mattowi Beisnerowi i serii „Uwaga! Niezły pies”. National Geographic Wild zabiera widzów na dość nietypową wyprawę poprzez meandry… psiej psychiki!

Multimedia

"Uwaga! Niezły pies" – premierowy odcinek w poniedziałek 14.10.2019 o godz. 17:00 na kanale National Geographic Wild! - sprawdź program tv

25 października obchodzony jest nieoficjalny Dzień Kundelka. Wiedzą o tym najwięksi miłośnicy psów, ale nie zawsze potrafią odgadnąć, co siedzi w głowie ich pupili. Teraz będą mieli szansę poszerzyć nieco wiedzę o swoich podopiecznych dzięki zwierzęcemu behawioryście Mattowi Beisnerowi i serii „Uwaga! Niezły pies”. National Geographic Wild tym razem zabierze widzów na dość nietypową wyprawę. Widzowie poznają meandry… psiej psychiki! Matt rozumie psy, jak nikt inny. Wie, czemu robią rzeczy, które nas irytują. I co najważniejsze – wie, jak te zachowania wyplenić. Koniec z pogryzionymi kapciami?! To może się udać. Matt, pomimo tego, ile niesfornych zwierzaków już widział, nadal uważa, że nie ma złych psów.

Odpowiedzialność, miłość i walka o władzę. Gdzie obejrzeć?Zobacz więcej

Każdy odcinek „Uwaga! Niezły pies” to inspirująca lekcja psiej psychologii. Matt Beisner opracował i rozwija pionierskie podejście do procesu zmian zachowań naszych pupili. Koncentruje się na unikalnych potrzebach każdego zwierzęcia. Pies może być nieznośny ze względu na poczucie osamotnienia, lub agresywny przez to, że odczuwa strach. Matt, jako doświadczony psycholog, stara się najpierw poznać źródło problemów, a potem je rozwiązać. Podstawą zawsze jest rozwijanie głębokiej relacji psa z właścicielem, opartej na zaufaniu, szacunki i miłości. W programie „Uwaga! Niezły pies” poznamy najróżniejsze sytuacje, które być może wielu właścicielom psów wydadzą się znajome. Odwiedzimy dom, w którym pod jednym dachem żyją trzy psy. Spotkamy zwierzęta pełne strachu, a także te wychowane w dziczy, które nie potrafią sobie poradzić w domowym otoczeniu. Dowiemy się, w jaki sposób psiaki przeżywają żałobę i na własne oczy przekonamy się, że nawet mała puchata kuleczka może być pełna agresji, z którą trudno sobie poradzić.

Będziemy też świadkami, jak właściciele odzyskują wreszcie kontrole nad swoim życiem i naprawiają swoje relacje z najbliższą rodziną. Niezwykłym momentem będzie też podarowanie nadziei mężczyźnie skazanemu za zabójstwo – pies może okazać się jego szansą na społeczną rehabilitację.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×