"Uwikłani" odcinek 3. Łucja - w sidłach kłamstwa [ZDJĘCIA]

Zobacz, co wydarzy się w 3. odcinku nowego serialu TVP1, "Uwikłani"!

Multimedia

"UWIKŁANI" ODCINEK 3. W ŚRODĘ, 29 LIPCA O GODZ. 20:25 W TVP1!

"Uwikłani" to nowy telewizyjny serial kryminalny. Każdy odcinek w sposób niezwykle dramatyczny i emocjonalny przedstawia innego bohatera, który uwikłany jest w przestępstwo. Widzimy zdeterminowanych zwyczajnych ludzi, którzy dopuszczają się czynów kładących się cieniem na ich życiu. Którzy podejmują decyzje zmieniające w mgnieniu oka ich los. Cierpimy z nimi, dzielimy ich radości i smutki, jesteśmy świadkami ich walki wewnętrznej.

W 3. odcinku "Uwikłanych" Łucja (Olga Frycz) i jej chłopak, Marcin (Michał Meyer), wracają z imprezy samochodem. Dochodzi do wypadku - przejeżdżają człowieka. Dziewczyna chce wezwać policję jednak Marcin przekonuje ją, żeby tego nie robiła - oboje pili alkohol. Postanawiają ukryć zwłoki w przydrożnych krzakach. Łucja nie potrafi jednak pogodzić się z tym, co się stało. Wkrótce dziewczyna otrzymuje anonim, a policja trafia na ślad zabitego mężczyzny.

Tymczasem na Komendę Policji zgłasza się kobieta, która zeznaje, że zaginął jej mąż. Do Łucji przychodzi kolejny list z pogróżkami a zaraz potem zostaje napadnięta. Marcin i Łucja zaczynają bać się o swoje życie. Czy odważą się opowiedzieć prawdę policji?

CZYTAJ TAKŻE: MARIETA ŻUKOWSKA O NOWYM SERIALU KRYMINALNYM "UWIKŁANI" [WIDEO] KTO JEST KIM W "UWIKŁANYCH"? POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVP1! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×