"Uwikłani" odcinek 7. Kamilla Baar jako samotna matka uwikłana w morderstwo [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 7. odcinku serialu "Uwikłani" bohaterką jest Agnieszka - matka samotnie wychowująca trójkę dzieci. W jaką sprawę zostanie uwikłana?

Multimedia

"UWIKŁANI" ODCINEK 7. W ŚRODĘ, 8.06.2016 O GODZ. 20:30 W TVP1!

W 7. odcinku serialu "Uwikłani" poznajemy Agnieszkę (Kamilla Baar), która samotnie wychowuje troje dzieci. Kobieta rozstała się z mężem alkoholikiem, który nie płaci na dzieci alimentów. Pracuje w pralni. Ciężka sytuacja finansowa kobiety powoduje, że korzysta z ofert agencji udzielających pożyczek, tzw. chwilówek. Do tej pory udawało się jej spłacać pożyczki w terminie. Niestety w ostatnim czasie nie oddała kilku rat.

W domu bohaterki pojawia się oszust, który dał jej pieniądze i zaczyna ją szantażować. Agnieszka postanawia poprosić matkę o pomoc. Matka (Maria Gładkowska) proponuje, że weźmie kredyt w banku. W dniu, w którym ma się zjawić mężczyzna po odbiór długu, Agnieszka dowiaduje się, że pieniądze od matki będą za kilka dni. Próbuje przekonać mężczyznę, jednak ten nie słucha jej i zaczyna ją bić. Kobieta, broniąc się, używa gazu pieprzowego. Napastnik traci równowagę, przewraca się, uderza w głowę i wkrótce umiera.

Agnieszka jest przerażona, dzwoni do matki. Kobiety postanawiają pozbyć się zwłok. Na drugi dzień ciało mężczyzny zostaje przypadkowo odnalezione. Policja trafia na ślad Agnieszki...

CZYTAJ TAKŻE:

*MARIETA ŻUKOWSKA O NOWYM SERIALU KRYMINALNYM "UWIKŁANI" [WIDEO]
KTO JEST KIM W "UWIKŁANYCH"? POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVP1! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×