"Uwikłani" odcinek 9. Joanna - na tropie zbrodni [ZDJĘCIA]

Joanna, która zawsze marzyła o pracy w policji będzie kolejną bohaterką serialu "Uwikłani". Postanowi przeprowadzić śledztwo na własną rękę.

Multimedia

"UWIKŁANI" ODCINEK 9. WE WTOREK, 23.06.2015 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Bohaterką 9. odcinka serialu "Uwikłani" jest Joanna (Marieta Żukowska), która zawsze marzyła o tym, żeby pracować w policji w wydziale kryminalnym. Niestety uniemożliwiał jej to stan zdrowia.

Pewnego dnia Joanna zauważa prze okno, że jej sąsiad dusi swoją dziewczynę. Jest przekonana, że dziewczyna została zamordowana. Chce od razu dzwonić na policję, jednak jej chłopak przekonuje ją, żeby tego nie robiła. Twierdzi, że Joanna ma bujną wyobraźnię, że nic wielkiego się nie stało.

Bohaterka jednak nie odpuszcza i zawiadamia policję. Opowiada, co widziała. Policja zjawia się u sąsiada Joanny. Zastaje tam zarówno jego, jak i jego dziewczynę, którą rzekomo udusił. Joanna jest kompletnie zaskoczona. Postanawia poprowadzić śledztwo na własną rękę.

CZYTAJ TAKŻE: MARIETA ŻUKOWSKA O NOWYM SERIALU KRYMINALNYM "UWIKŁANI" [WIDEO] KTO JEST KIM W "UWIKŁANYCH"? POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVP1! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×