"Uzdrowisko". Twórcy nowego serialu TVP przygotowali wyjątkowy konkurs! Każdy może zagrać w serialu!

"Uzdrowisko" to nowy serial TVP, który miał premierę tej jesieni. Teraz twórcy tej produkcji zorganizowali konkurs, dzięki któremu fani będą mogli zagrać w "Uzdrowisku"! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Uzdrowisko" to nowość w jesiennej ofercie Telewizji Polskiej. Serial można oglądać od 31 sierpnia na antenie TVP2, od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00. Akcja serialu toczy się w prywatnym uzdrowisku, a bohaterami są członkowie personelu medycznego i administracyjnego sanatorium oraz przebywający w ośrodku pensjonariusze. Teraz, do tych bohaterów ma szansę dołączyć każdy z widzów!

Aldona Orman, czyli Adrianna w nowym serialu TVP2. Będzie jak Alexis z "Dynastii"!Zobacz więcej

Telewizja Polska zaprasza do udziału w akcji "Zostań gwiazdą Uzdrowiska", dzięki której widzowie mogą wziąć udział w specjalnym castingu online i zawalczyć o rolę w jednym odcinku serialu! Amatorzy, którzy marzą o karierze aktorskiej, oraz fani serialu "Uzdrowisko" – każdy ma szansę odwiedzić plan filmowy w Konstancinie.

Aby zostać gwiazdą "Uzdrowiska" wystarczy wziąć udział w castingu online na oficjalnej stronie serialu na Facebooku. Zgłoszenia w formie wideo można przesyłać od 9 września (od godz. 10:00) do 27 września (do godz. 22:00). Wybrana osoba przeżyje niezapomnianą przygodę na planie "Uzdrowiska". Specjalny odcinek zostanie wyemitowany w październiku br.

Kto jest kim w nowym serialu TVP? Poznajcie bohaterów produkcjiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×