"Uzdrowisko". Zwiastun nowego serialu TVP! W obsadzie gwiazdy "Sanatorium miłości"!

Już 31 sierpnia, o godzinie 19:00, na antenie TVP2 zadebiutuje nowy codzienny serial pt. "Uzdrowisko". Zobaczcie zwiastun produkcji oraz sprawdźcie szczegóły fabuły! W obsadzie znalazły się m.in. gwiazdy "Sanatorium miłości"!

Multimedia

"UZDROWISKO" - PREMIERA NOWEGO SERIALU TVP2

Akcja serialu "Uzdrowisko" toczy się w prywatnym ośrodku uzdrowiskowym. Jego bohaterami są członkowie stałego personelu medycznego i administracyjnego sanatorium. Perypetie pracowników splatają się tam z historiami pensjonariuszy ośrodka, dla których pobyt w tym wyjątkowym miejscu to przede wszystkim okazja do oderwania się od życia codziennego i doświadczenia wielu nowych emocji. W serialu nie zabraknie humoru, zabawy, miłości oraz skomplikowanych relacji, intryg i namiętności. "Uzdrowisko" to opowieść o współczesnym życiu, ale żartobliwa i z dystansem. To historie wielu pokoleń, które łączy jedno miejsce.

Właścicielem Uzdrowiska jest Andrzej (ARTUR KOCIĘCKI) – świetny ortopeda. Niestety, w biznesie nie powodzi mu się tak dobrze jak w wyuczonym zawodzie. Motorem napędowym biznesu była przedsiębiorcza żona Andrzeja. Niestety kilka lat temu po krótkiej chorobie zmarła. Andrzej został ze wszystkim sam – z pracą papierkową, promocją, marketingiem i zarządzaniem.

Nina Busk i Wiesława Kwiatek zagrają w nowym serialu TVP! Gwiazdy "Sanatorium miłości" zostaną aktorkami?Zobacz więcej

Nadzieją na uratowanie sanatorium jest wynajęcie części pomieszczeń na gabinet, który prowadzi Adrianna (ALDONA ORMAN) – chirurg plastyczny oraz lekarz medycyny estetycznej i bizneswoman. Kobieta jest koleżanką Andrzeja ze studiów medycznych. W młodości połączył ich płomienny romans, który do tej pory wzbudza w nich wspomnienia. Ponadto wielkim wsparciem dla Andrzeja jest Grażyna, która pomaga mu w prowadzeniu ośrodka i radzeniu sobie z licznymi dylematami. Pielęgniarka jest jego jedynym powiernikiem i oparciem. Grażyna dużo widzi, ma dobrą intuicję i być może nadzieję, że Andrzej spojrzy na nią inaczej niż tylko przez pryzmat zawodowy.

Losy pracowników, przeplatające się z historiami pensjonariuszy zapewnią widzom codzienną dawkę wielu emocji. Sanatoryjną rzeczywistość wzbogacą także trzy Cioteczki (MARIA KOWALIK, IZABELLA OLEJNIK, EWA FLORCZAK) – stałe pensjonariuszki, których komentarze zbudują pełen humoru klimat.

W "Uzdrowisku" wystąpią aktorzy, którzy od lat zdobywają uznanie widzów nie tylko w telewizji, ale i teatrze: Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Aldona Orman, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Bartosz Buława, Kinga Zygmunt, Ewa Florczak, Izabella Olejnik, Maria Kowalik, Ryszard Kluge, Bartek Piekarski, Michał Chorosiński oraz Anna Dzierża. Ponadto w serialu widzowie zobaczą nie tylko aktorów ze stałej obsady, ale również gości specjalnych, których niecodzienne perypetie i wątki wpłyną na funkcjonowanie uzdrowiska. W pierwszym odcinku będą to bohaterki „Sanatorium miłości” – Nina Busk i Wiesia Kwiatek. Reżyserem serialu jest Piotr Konstantinow.

Zobacz galerię

FBPAGE https;//facebook.com/serialovetelemagazyn

Komentarze

Skomentuj
 • Berniko (gość)

  Dno. Dno i sto kilo mułu. Sztuczni i mało znani aktorzy. Fabuła płyciutka. Dla tego "czegoś" zrezygnowali z "Rodzinki.pl". I potem wielkie zdziwienie że nikt TVP nie ogląda.

  18.10.2020 19:36
 • Aga (gość)

  Ale beznadziejny ten serial. Fabuła płytka i wymyślona na siłę. Słabi , mało znani aktorzy. No coż TVPiS 😏

  01.09.2020 19:32
 • Aga (gość)

  Ale beznadziejny ten serial. Fabuła płytka i wymyślona na siłę. Słabi , mało znani aktorzy. No coż TVPiS 😏

  01.09.2020 19:32
 • asdf (gość)

  to jest po prostu nudne, fatalne i do spuszczenia w kiblu - na cos tak slabego ida nasze pieniadze

  01.09.2020 19:30
 • myślałam, że to będzie raz w tygodniu, a tu nowy serial codzienny (gość)

  Z ciekawości obejrzę pewnie pierwszy odcinek, ale czy dalej to nie wiem. Ciekawie byłoby gdyby byli tam bohaterowie niepełnosprawni. Byłoby to coś nowego i ważnego. A tu raczej tylko seniorzy. Rozumiem chęć skierowania serialu do starszych widzów, ale obawiam się, że może z tego wyjść po prostu serialowa wersja Sanatorium miłości. Zwłaszcza, że będą tam uczestniczki tego programu.

  18.08.2020 19:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×