"Va Banque". Przemysław Babiarz poprowadzi reaktywowany po latach teleturniej?

"Va Banque" to kolejny teleturniej reaktywowany w ostatnich latach przez Telewizję Polską. Kto poprowadzi nowe show? Mówi się, że gospodarzem wracającego po latach programu został Przemysław Babiarz.

Multimedia

Przemysław Babiarz poprowadzi "Va Banque"?

Telewizja Polska pracuje nad nowymi odcinkami teleturnieju "Va banque", który święcił triumfy w latach 1996-2003. To kolejny po "Kole fortuny", "Czarze par" i "Szansie na sukces" format reaktywowany w ostatnich latach przez TVP.

Spodobała mi się reaktywacja „Va banque”, pomysł biura programowego i agencji kreacji rozrywki i oprawy na wypełnienie luki oglądalności TVP2 pomiędzy „Panoramą”, a „Barwami szczęścia”. Premierowe odcinki planowane w dni powszednie po „Panoramie”. Rozwijamy ofertę dla widza teleturniejowego. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wiosną Jedynka i Dwójka w access prime-time (między godz. 15.37 a 19.23) pokaże sześć projektów tego typu: „Krzyżówka”, „Jaka to melodia?”, „Jeden z dziesięciu”, „Koło fortuny”, „Familiada” i „Va banque” - poinformował portal Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej.

Popularny teleturniej wraca do TVP! Zastąpi "Jednego z dziesięciu"?!Zobacz więcej

Pierwszym prowadzącym "Va Banque" był Kazimierz Kaczor. Jak dowiedział się serwis Pudelek, nowym gospodarzem teleturnieju został znany komentator sportowy Przemysław Babiarz. Dziennikarz nie chciał jednak potwierdzić tych informacji. Babiarz nie zamierza komentować sprawy przed ramówką zaplanowaną na 28 listopada.

Nowe odcinki „Va banque” będą emitowane najprawdopodobniej od poniedziałku do piątku o godz. 18.30.

Zobacz galerię

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o programie "Czar par"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×