"Vagrant Queen". Nowy amerykański serial science fiction w polskiej telewizji! Kiedy premiera?

Już w maju na kanale Sci Fi będziemy mogli oglądać nowy serial science fiction "Vagrant Queen"! Czego możemy się spodziewać? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Vagrant Queen" nowe odcinki w każdy poniedziałek o godz. 21:00 na kanale Sci Fi - sprawdź program tv

Gatunek science fiction obok kina akcji, horroru i dramatu wytworzył także bardzo ciekawą pododmianę, którą określa się mianem space opera i która zupełnie słusznie powinna kojarzyć się z operą mydlaną. Coś w tym stylu już niedługo pojawi się w polskiej telewizji!

Zwiastun finałowej serii. Clarke i przyjaciele próbują odbudować Sanctum! Kiedy premiera na Netflix?Zobacz więcej

Serial "Vagrant Queen" opowiada o losach księżniczki Elidy, która już wkrótce miała zostać królową. Jej losy potoczyły się jednak inaczej. W imperium wybuchła wojna domowa, monarchia została obalona, a Elida musi ukrywać się przed wrogami, którzy chcą pozbyć się wszystkich członków królewskiej rodziny. Pewnego dnia odwiedzi ją jednak stary przyjaciel Isaac (Tim Rozon) i powie, że jej matka najprawdopodobniej jeszcze żyje. Elida postanawia ruszyć jej na ratunek i wkracza w samo centrum galaktycznej walki o władzę.

10-odcinkowa produkcja zadebiutowała 27 marca 2020 na amerykańskim kanale SYFY. Już od 11 maja będzie można ją oglądać na polskim kanale Sci Fi. Nowy odcinek emitowany będzie w każdy poniedziałek o 21:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×