"Vaiana: Skarb oceanu". Natalia Nykiel śpiewa dla Disneya [WIDEO+ZDJĘCIA]

Od dziś w kinach można obejrzeć najnowszą animację Disneya „Vaiana: Skarb oceanu”. Jeden z filmowych utworów zaśpiewała Natalia Nykiel!

Multimedia

Choć jest bardzo młodziutka, to w szalenie krótkim czasie stała się niesamowicie popularna. Natalia Nykiel, bo o niej mowa, nagrała utwór do najnowszej produkcji Disneya pt. „Vaiana: Skarb oceanu”. Piosenkę zatytułowaną „Pół kroku stąd” będzie można usłyszeć na napisach końcowych filmu.

CZYTAJ TAKŻE:

„ELENA Z AVALORU”. NATALIA KUKULSKA NAGRAŁA PIOSENKĘ DO SERIALU DISNEYA [WIDEO+ZDJĘCIA]
MYSZKA MIKI MA JUŻ 88 LAT! [GALERIA]

Wcale nas nie dziwi to, że Natalia zgodziła się zaśpiewać do tej animacji – ma wiele wspólnego z główną bohaterką. Natalia, która zabłysnęła w telewizyjnym programie The Voice of Poland mając zaledwie 18 lat, szybko nagrała płytę z najlepszymi m. im. Kasią Nosowską i Pauliną Przybysz. Widać było, że wie czego chce! W wywiadach mówiła, że „wierzy w siłę kobiet” i że „warto walczyć o swoje oraz brać sprawy w swoje ręce”. To dokładnie jak bohaterka najnowszej animacji Disneya.

Vaiana – to odważna, przebojowa, empatyczna i bardzo inteligentna 16-latka, która wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż by uratować swoją wyspę przed nadciągającym niebezpieczeństwem! W tej podróży poprzez bezkres oceanu towarzyszyć jej będzie taki jeden super gość - egocentryczny półbóg Maui oraz beznadziejnie ograniczony kogut Hei Hei.

„Vaiana: Skarb oceanu” już w kinach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×