"Valeria". Aktorki wróciły na plan serialu w Madrycie. Co wydarzy się w 2. sezonie? Valeria odrzuci propozycję wydania powieści?

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu "Valerii", serialowej adaptacji popularnej serii książek autorstwa Elísabet Benavent. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Główna bohaterka będzie musiała podjąć trudną decyzję. Odrzuci propozycję wydania powieści? Sprawdź, jak zapowiada się 2. sezon serialu "Valeria" Netflix.

Multimedia

Netflix potwierdził rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu "Valerii", serialowej adaptacji cyklu powieści o Valerii autorstwa Elísabet Benavent, wydanych przez Penguin Random House Grupo Editorial. Produkcją zajmie się firma Plano a Plano.

Valeria zawsze będzie dla mnie wyjątkowym projektem. Nie mogę się doczekać pracy przy tej produkcji i zobaczenia, jak powstaje drugi sezon – mówi Elísabet Benavent, która została producentką wykonawczą serialu.

Netflix potwierdza 2. sezon hiszpańskiego serialu. To połączenie "Seksu w wielkim mieście" z "Bridget Jones"?Zobacz więcej

W "Valerii" w głównych rolach wystąpią ponownie Diana Gómez („45 RPM”, „Dom z papieru”), Silma López („Cosas de la vida”), Paula Malia („Sąsiad”) i Teresa Riott („Barcelona, nit d'estiu”). Maxi Iglesias („Velvet”, „Nieposkromiona”) znów wcieli się w rolę Victora, największej bolączki Valerii, a Ibrahim Al Shami („Sekret”) znowu zagra Adriána, męża tej pisarki zmagającej się ze swoją profesją.

"Valeria" - co wydarzy się w 2. sezonie?

W drugim sezonie Valeria (Diana Gómez) musi podjąć decyzję, która może przesądzić o jej literackiej przyszłości: czy ukryje się za pseudonimem i w końcu zacznie zarabiać na pisaniu, czy też odrzuci propozycję wydania powieści i będzie w dalszym ciągu pracować na śmieciowych umowach. W międzyczasie w jej życiu miłosnym dochodzi do kolejnych zawirowań. Na szczęście, mimo że jej życie jest w wiecznej rozsypce, zawsze może liczyć na wsparcie ze strony trzech zwariowanych przyjaciółek, będących dla niej ostoją: Loli (Silma López), Carmen (Paula Malia) i Nerei (Teresa Riott). Jednak one również będą przeżywać ważne chwile w swoim życiu.

Zobacz galerię

"Valeria" Netflix - fabuła

Valeria jest pisarką w kryzysie twórczym i kobietą w kryzysie małżeńskim. Na szczęście są przy niej Carmen, Lola i Nerea — najlepsze przyjaciółki, które wspierają ją w jej przejściach i chętnie dzielą się własnymi przygodami. Oto czwórka kobiet, których życie to szalony wir pełen miłości, przyjaźni, zazdrości, zdrad, wątpliwości, zawodów sercowych, tajemnic, pracy, radości i planów na przyszłość.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×