"Valeria". Netflix potwierdza 2. sezon hiszpańskiego serialu. To połączenie "Seksu w wielkim mieście" z "Bridget Jones"?

Netflix potwierdził, że powstanie 2. sezon serialu "Valeria". To hiszpańska produkcja, o której mówi się, że jest połączeniem "Seksu w wielkim mieście" i "Bridget Jones". To nowy hit wśród kobiet?

Multimedia

"Valeria" - Netflix zapowiada 2. sezon

O tym serialu nie mówi się dużo, a szkoda. "Valeria" to hiszpański serial, który opowiada o kobietach - ich pozornej sile i wewnętrznych słabościach. O pragnieniach, wątpliwościach, smutkach, radościach, relacjach, seksie i poszukiwaniu szczęścia w zgodzie z samą sobie. Mówi się, że to połączenie "Seksu w wielkim mieście" i "Bridget Jones". Można więc stwierdzić, że "Valeria" jest obowiązkową pozycją dla współczesnych kobiet.

"Valeria" zadebiutowała na Netflix 8 maja 2020 roku. Przez kilka tygodni była jedną z najchętniej oglądanych propozycji serialowych. Teraz wiadomo już, że powstanie 2. sezon. Informacja ta ucieszyła fanów serialu, bo ostatni odcinek pierwszej serii pozostawił ich z wieloma niedopowiedzeniami. Nowych epizodów należy spodziewać się w 2021 roku.

"Valeria" Netflix - fabuła

Valeria jest pisarką w kryzysie twórczym i kobietą w kryzysie małżeńskim. Na szczęście są przy niej Carmen, Lola i Nerea — najlepsze przyjaciółki, które wspierają ją w jej przejściach i chętnie dzielą się własnymi przygodami. Oto czwórka kobiet, których życie to szalony wir pełen miłości, przyjaźni, zazdrości, zdrad, wątpliwości, zawodów sercowych, tajemnic, pracy, radości i planów na przyszłość.

El Polaco z "La Casa de Papel" to jednak Polak! Zagrał go ukraiński aktor, z którym rozmawialiśmyZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×