"Valerian i miasto tysiąca planet". Luc Besson i polskie gwiazdy na premierze najdroższego europejskiego filmu [ZDJĘCIA]

W sobotę, 22 lipca, w Warszawie odbyła się oficjalna polska premiera nowego filmu Luca Bessona pt. "Valerian i miasto tysiąca planet", który jest jednym z najdroższych europejskich filmów w historii. Na premierze pojawił się sam reżyser, Luc Besson.

Multimedia

W polskiej premierze filmu udział wzięli m.in. Aleksandra Domańska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Patrycja Kazadi oraz Weronika Rosati, która pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem.

Valerian (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Choć podczas misji cechuje ich skuteczność i profesjonalizm, Valerian ani na chwilę nie ustaje w wysiłkach, by oczarować piękną partnerkę. Problem w tym, że wszelkie próby flirtu nie robią na niej żadnego wrażenia…

Rihanna chciałaby dostać Oscara! Za co? [WIDEO]Zobacz więcej

Sytuacja staje się poważna, gdy Valerian i Laureline otrzymują nowe zadanie. Na rozkaz komandora Arüna Filitta (Clive Owen) udają się do międzygalaktycznego miasta Alpha. Zapierająca dech w piersiach metropolia jest domem dla tysięcy gatunków ze wszystkich zakątków kosmosu, które od setek lat dzielą się ze sobą wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Po przybyciu na Alphę agenci odkrywają, że na miejscu nie wszystko funkcjonuje tak, jak mogłoby się wydawać. Wkrótce w kulturowym i politycznym centrum galaktyki przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

„VALERIAN I MIASTO TYSIĄCA PLANET” w kinach od 4 sierpnia

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×