"Valerian i Miasto Tysiąca Planet". Rihanna tańczy w widowisku Bessona! [ZDJĘCIA]

Rihanna tańczy w widowisku Luca Bessona! Prezentujemy pierwsze oficjalne zdjęcie gwiazdy z superprodukcji science fiction „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Największe dzieło w karierze reżysera w kinach latem 2017 roku.

Multimedia

Prezentujemy pierwsze oficjalne zdjęcie Rihanny z superprodukcji „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. Wciąż nie wiadomo, w kogo dokładnie wcieli się popularna RiRi. Rąbka tajemnicy nie uchyla nawet partnerujący artystce, Dane DeHaan. Nie zdołacie się niczego domyślić. Wątek Rihanny jest kompletnie szalony i niesamowity. Pracowałem z nią w pierwszych dwóch tygodniach zdjęć. Gdybym opowiedział, co wtedy nakręciliśmy, zbieralibyście szczęki z podłogi. Aż sam sobie zazdroszczę! – ekscytuje się odtwórca tytułowej roli w „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”.

CZYTAJ TAKŻE:

"VALERIAN I MIASTO TYSIĄCA PLANET". ZOBACZCIE POLSKI ZWIASTUN NOWEGO FILMU LUCA BESSONA Z CARĄ DELEVINGNE W ROLI GŁÓWNEJ [WIDEO]
RIHANNA I CARA DELEVINGNE WYSTĄPIĄ W FILMIE "VALERIAN I MIASTO TYSIĄCA PLANET" [WIDEO]

Nowe dzieło autora „Piątego elementu”, „Leona Zawodowca” i „Lucy”, to wysokobudżetowa (kosztująca 180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa. W obsadzie filmu zobaczymy sławy ze świata kina, muzyki i modelingu. Obok Dane DeHaana i Rihannay o dobrą rozrywkę widzów zadbają, m.in.: Cara Delevingne, Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman i Clive Owen. Humor „Strażników Galaktyki”, rozmach „Gwiezdnych Wojen” i wizjonerstwo „Piątego Elementu” – to będzie jedno z największych filmowych wydarzeń 2017 roku!

Bohaterowie superprodukcji Luca Bessona – Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

"VALERIAN I MIASTO TYSIĄCA PLANET" w polskich kinach latem 2017 roku

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×