"Velvet". Hiszpański serial zamiast "Klanu" i " Korony królów" w TVP1! O czym jest? Kiedy premiera?

"Velvet" to historia niezwykłego romansu biednej krawcowej i syna potentata modowego, osadzona w eleganckich realiach Hiszpanii lat 50. XX w. Serial pokaże TVP1 w miejsce "Klanu" i "Korony królów". Kiedy premiera?

Multimedia

"Velvet" zamiast "Klanu" i "Korony królów" w TVP1!

Telewizja Polska wstrzymuje emisję kolejnych produkcji. W związku z pandemią koronawirusa i brakiem możliwości kontynuowania prac na planach seriali, z anteny znikną "Klan" i "Korona królów". Zamiast nich zobaczymy hiszpańską historię niezwykłego romansu biednej krawcowej i syna potentata modowego w serialu "Velvet".

TOP15 hiszpańskich seriali. Co oglądać, jeśli lubisz "Dom z papieru"? Zobacz więcej

Ostatni odcinek "Klanu" przed przerwą zobaczymy 3 kwietnia 2020 roku. W kolejnych dniach o godz. 18:00 oglądać będziemy po dwa odcinki "Korony królów". Od 20 kwietnia 2020 roku w ramówce TVP1 pojawi się "Velvet". O czym jest nowa produkcja?

Hiszpania, lata 50. XX w. Alberto (Miguel Ángel Silvestre), który właśnie odziedziczył po ojcu prestiżowy dom mody, zakochuje się w pięknej krawcowej, Anie (Paula Echevarría). Rodzina ma jednak wobec niego inne plany. Jak potoczą się ich dalsze losy?

TVP zawiesza produkcję muzycznego show! Czy program wróci jeszcze na antenę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • XD (gość)

    Widzę tu dużo komentarzy co do tego że "Korona Królów" jest spoko. Powiem tak, pomysł jest jak najbardziej na tak ale jeżeli chodzi o wykonanie to już z tym gorzej. Tym bardziej od strony historycznej i merytorycznej.

    07.04.2020 18:20
  • kulpa (gość)

    No cóż tak to jest jak się nie kręci sporo odcinków do przodu mówię o koronie królów mam nadzieję że jesienią będzie kontynuacja co do tureckich seriali mam je gdzieś nawet jeśli to historycznie A ta jakaś hiszpańska telenowela też mnie nie interesuje ale każdy ma inny gust WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH wszystkim życzę i zdrówka.

    03.04.2020 16:39
  • xyz (gość)

    ogarnijcie *

    28.03.2020 19:40
  • xyz (gość)

    Jaki wylew żali. Ludzie ogranijcie się.

    28.03.2020 19:40
  • Jc (gość)

    Kontynuowane będzie chyba we wrześniu

    28.03.2020 12:04
  • Al (gość)

    Szkoda Korony Królów- prosty przekaz, ale to zawsze polska historia. Prosimy o kontynuowanie tego serialu

    27.03.2020 20:03
  • Jolcia (gość)

    Kostiumy super, takie kobiece.

    27.03.2020 14:04
  • Jolcia (gość)

    Super. Oglądałam w Hiszpani. Właśnie kostiumy z tamtych czasów zupę Cieszę się że będzie.

    27.03.2020 13:57
  • Yeter (gość)

    Turcy mają mnóstwo fajnych seriali o różnej, ponadczasowej i ponadkulturowej treści. No i te kulturowe też. Fajne kostiumy, krajobrazy. muzyka.... I niskobudżetowe. Dawaj TVP...! 👍Bo tym przesłodzonym, hipokrytycznym KLANEMjuż wszyscy rzygali. Brawo! A KORONA KRÓLÓW... O statnio ok. Choć troche nudna, no i.... Pewnie Litwinom się nie podoba.... No cóż... koronalulu. pl.

    27.03.2020 12:28
  • Basia. (gość)

    Nareszcie ten kicz zniknie. Są np. Tureckie ciekawsze i weselsze.

    26.03.2020 17:19
  • Ewa (gość)

    Co za chamstwo.! Nie wierze w te bajki. Znowu jakas smira hiszpanska!!!!

    26.03.2020 16:36
  • Marianna (gość)

    Chyba już kiedyś szedł w telewizji. W latach 90 tych ? Jeśli to ten, to jest całkiem dobry.

    26.03.2020 15:52
  • to całkiem niezły pomysł (gość)

    Obecna sytuacja daje możliwość emisji czegoś innego. Produkcji zagranicznych właśnie. Właśnie dobrze, że nie zdecydowano się np. na ponowną emisję starych seriali, które i tak są w tv bardzo często (aż za często). Coś nowego to fajny pomysł. Seriale hiszpańskie są całkiem dobre. Można by też nadać kolejne sezony seriali takich jak Wiktoria czy Poldark. Super byłoby też gdyby pokazano włoski serial pt. Braccialetti rossi (Czerwone bransoletki). Fajnym pomysłem byłoby też pokazanie nieemitowanych u nas wcześniej seriali latynoskich np. Pasion i poder czy nawet innych tureckich produkcji. Tylko raczej już nie tych obyczajowych, a np. kryminalnych jak Kara Para Ask, 20 Dakika, Olene Kadar.

    26.03.2020 14:14
  • Andrzej (gość)

    Kompletna bzdura. Produkcja Klanu stwierdziła ostatnio, że wszystkie odcinki tego sezonu są nakręcone!!!!! Kolejne kłamstwa reżimowej tv.....

    26.03.2020 13:56
  • Gość (gość)

    Masakra👎👎👎👎👎

    26.03.2020 13:31
  • Tt (gość)

    a może puszczać " ZENKA" dwa razy na dobę!!!

    26.03.2020 12:26
  • Zenada (gość)

    O to pisowski poziom.

    26.03.2020 11:32
  • Widz (gość)

    Mogli by powtórzyć stare polskie seriale Alternatywy , Stawka większa ... , Czterej pancerni , rosyjski Cichy Don , czy też inne

    26.03.2020 10:13
  • pio (gość)

    Krytycy typu "łapka w dół" są oczywiście fanami prymitywu lecącego z TVN... alejaja

    26.03.2020 00:39
  • Gość (gość)

    Puściliby na ten czas jakąś telenowelę wenezuelską jak za dawnych lat, np. z firmy Venevision lub RCTV.

    25.03.2020 21:25
NowszeStarsze