"Venom". Tom Hardy wrogiem Spider-Mana!

Studio Sony ujawniło pierwsze szczegóły dotyczące kolejnego filmu na podstawie komiksów Marvela pt. "Venom". W roli głównej wystąpi Tom Hardy!

Multimedia

"Venom" to kolejny bohater komiksów Marvela, którego historia doczeka się filmowej adaptacji. W jednego z największych wrogów Spider-Mana wcieli się Tom Hardy („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Tabu”). Reżyserem filmu będzie Ruben Fleisher („Gangster Squad. Pogromcy mafia”). Obraz w całości poświęcony będzie postaci Venoma, za jego scenariusz odpowiedzialni są Scott Rosenberg („Jumanji”) i Jeff Pinker („Niesamowity Spider-Man 2”). Zdjęcia do filmu mają ruszyć jeszcze tej jesieni, a premiera zaplanowana jest na jesień 2018 roku.

Nowe otwarcie dla Spider-Mana. Zobacz pierwszy zwiastun wyczekiwanej produkcji! [WIDEO]Zobacz więcej

Venom po raz pierwszy pojawił się w Marvelowskim Uniwersum w komiksie „The Amazing Spider-Man” w 1984 roku. Jest jednym z głównych przeciwników Spider-Mana i zarazem pozaziemską formą życia, która potrafi żyć w symbiozie z człowiekiem. Jednym z jego wcieleń jest Eddie Brock, dziennikarz, który za wszystkie niepowodzenia swego życia obwinia właśnie Petera Parkera (Spider-Mana).

Superbohaterowie na wspólnych zdjęciach! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×