"Veronica Mars". Kiedy początek zdjęć do 4. sezonu? Nowe informacje o kontynuacji serialu z Kristen Bell! [ZDJĘCIA]

"Veronica Mars" powróci z 4. sezonem? Platforma Hulu wciąż nie potwierdziła tych informacji, ale amerykańskie serwisy dotarły do kolejnych rewelacji o kontynuacji serialu z Kristen Bell. Kiedy początek zdjęć do 4. sezonu serialu "Veronica Mars"?

Multimedia

Serwis TVLine poinformował, że zdjęcia do 4. sezonu serialu "Veronica Mars" ruszają już w październiku i potrwają do marca 2019 roku. W produkcję będą zaangażowani twórcy dotychczasowych sezonów, czyli: Rob Thomas, Diane Ruggiero-Wright i Dan Etheridge.

TV Line potwierdza również, że w roli głównej wystąpi Kristen Bell. Informacje o realizacji 4. sezonu "Veroniki Mars" wciąż nie zostały potwierdzone przez platformę Hulu. Szczegóły 4. sezonu nie są na razie znane. Wiadomo jedynie, że fabuła ma skupiać się na seryjnym mordercy terroryzującym miasteczko Neptune.

Kristen Bell powróci w 4. sezonie serialu? Mamy nowe informacje!Zobacz więcej

"Veronica Mars" to amerykański kryminalny serial telewizyjny dla młodzieży, emitowany w latach 2004-2007. Po zakończeniu serialu powstał jeszcze film, który miał swoją premierę w 2014 roku. Gwiazdami obu produkcji byli Kristen Bell - obecnie występująca w sitcomie "Dobre miejsce" - oraz Jason Dohring. Tytułowa Veronica jest licealistką, która postanawia odnaleźć zabójców swojej najlepszej przyjaciółki. W kolejnych sezonach nastoletnia detektyw rozwiązuje wiele zagadek kryminalnych, często dotyczących jej najbliższego otoczenia. Wersja filmowa z 2014 roku ukazała dorosłą już Veronikę - jako absolwentka prawa próbuje ona pomóc byłemu chłopakowi oskarżonemu o morderstwo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×