Vesna Leszczyńska miała 12 lat, gdy zmarł jej ojciec. W tym roku pisała maturę. Tak dziś wygląda córka Roberta Leszczyńskiego

Robert Leszczyński był cenionym dziennikarzem i krytykiem muzycznym. Kiedy zmarł w 2015 roku, jego córka miała zaledwie 12 lat. Vesna Leszczyńska przystąpiła w tym roku do egzaminu dojrzałości. Jakie ma plany na przyszłość? Zobaczcie, jak dziś wygląda córka Roberta Leszczyńskiego.

Multimedia

Vesna Leszczyńska miała 12 lat, gdy zmarł jej ojciec

Robert Leszczyński był jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Śmierć 48-letniego jurora programu "Idol" wstrząsnęła wszystkimi w 2015 roku. Dziennikarz zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi - powodem śmierć były zaburzenia metaboliczne w przebiegu cukrzycy. Leszczyński był ojcem trzech córek. Z wokalistką Alicją Borkowską doczekał się Vesny. Dziewczyna miała 12 lat, gdy zmarł jej ociec. Dziś powoli wkracza w dorosłość.

Miała 12 lat, gdy zmarła jej mama. Córka Ewy Sałackiej jest już dorosła i szykuje się do ślubu!Zobacz więcej

Vesna Leszczyńska mogła liczyć na wsparcie ojca - to on zaraził ją miłością do muzyki i wielu artystów. Wokal i teatr są jej bardzo bliskie. Nastolatka ma już za sobą głośny debiut w musicalu "Metro". Jakiś czas temu pojawiła się z mamą w "Dzień Dobry TVN". W programie ujawniła, że marzy o karierze aktorki:

To jest moje największe marzenie, żeby zostać aktorką. Zaczęłam bardzo dużo nad sobą pracować w tym zakresie. Otaczałam się wieloma bardzo inspirującymi ludźmi - malarze, ludzie teatru, aktorzy, dziennikarze i wsiąknęłam bardzo głęboko w to - opowiadała w "Dzień dobry TVN".

Vesna Leszczyńska jest tegoroczną maturzystką. Tak dziś wygląda

Vesna Leszczyńska pisała w tym roku maturę. Zobaczcie, jak wygląda najstarsza pociecha nieodżałowanego dziennikarza i jurora "Idola".

Zobaczcie w galerii, jak wygląda Vesna Leszczyńska, córka Roberta Leszczyńskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×