Villas obrażona na Szymona! O co?

"Nie mam na karmę, nie mam na kości, więc poratujcie mnie najdrożsi!" - śpiewała Violetta Villas (72 l.) w ostatnim odcinku programu Szymona Majewskiego (43 l.).

Multimedia

A właściwie nie sama diwa, tylko parodiująca ją aktorka. Czy wyśmiewanie się z trudnej sytuacji finansowej wokalistki to nie skandal i chwyt poniżej pasa?

Wierni fani piosenkarki nie kryją oburzenia. Na swojej stronie internetowej potępiają gospodarza satyrycznego programu TVN. Grzmią: "Wstydź się, Majewski". Apelują też do wszystkich wielbicieli gwiazdy, by przyłączyli się do nich i wyrazili swoje oburzenie, pisząc do telewizji. - Wysłaliśmy maila do programu "Szymon Majewski show", niestety bez odzewu. Jesteśmy bardzo oburzeni tym, jak potraktowano panią Violettę. Cóż więcej możemy zrobić... - mówi Faktowi prowadzący stronę fan Villas, Artur.

Również sparodiowana gwiazda jest mocno zniesmaczona i nie kryje żalu. Jej zdaniem Majewski zdecydowanie przekroczył granicę. - Pani Violetta praktycznie nie ogląda telewizji, ale jesteśmy cały czas w kontakcie z fanami, którzy donieśli nam o tym niesmacznym żarcie - mówi w rozmowie z Faktem opiekunka i przyjaciółka piosenkarki Elżbieta Budzyńska. - Bardzo zasmuciła nas i oburzyła ta sytuacja - dodaje.

Nie jest tajemnicą, że Villas od lat przygarnia bezdomne koty i psy. W jej domu w Lewinie Kłodzkim znajduje się kilkadziesiąt zwierząt. Nieraz już sąsiedzi gwiazdy narzekali na smród i problemy wywołane przez taką ilość zwierzaków. Ale nie tylko nietypowe hobby gwiazdy zostało wyśmiane. - Nie mam na karmę, nie mam na wino, wino czerwone, pieski szalone - śpiewała aktorka w "Szymon Majewski show", jakby sugerując słabość Villas do procentowych trunków.

 • *Uważamy, że starszym i naprawdę schorowanym osobom należy się szacunek i spokój** *- mówi Elżbieta Budzyńska. - Tym bardziej, że pani Violetta była kiedyś zaproszona do tego programu i potraktowano ją ze wszystkimi należnymi jej honorami **- dodaje przyjaciółka gwiazdy. Nie udało nam się uzyskać komentarza od prowadzącego ani producentów programu. Cóż, jak widać, na tym honory się skończyły...

Zobacz również: Oto nowa partnerka Kammela. ZOBACZ!

Czytaj także: Czy Szymon Majewski zachował się nieetycznie? Jest zmęczony?!

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  żal i co z tego?? wolność słowa a gdyby fani mieli troche oleju to puścili y to uchem bo to nie skandal o którym będzie się mówić przez następnte 3 miesiące. Fani V. sami nakręcają sprawę i powstaje z tego skandal.!!

  19.05.2010 17:56
 • ... (gość)

  żal i co z tego?? wolność słowa a gdyby fani mieli troche oleju to puścili y to uchem bo to nie skandal o którym będzie się mówić przez następnte 3 miesiące. Fani V. sami nakręcają sprawę i powstaje z tego skandal.!!

  19.05.2010 17:55
 • Poldek (gość)

  A kto to jest majewski? Nic nie znaczący chłopczyk! Kawał zwykłego prymitywa i nic więcej.

  19.05.2010 14:34
 • maria (gość)

  w show biznesie nie ma żadnych zasad -jest tylko chamstwo ,gruboskórność.Majewski najbardziej to sam ze siebie się cieszy ,podobnie zresztą jak Wojewódzki.Przyszły takie cholerne czasy,że tylko pieniądze się liczą,nie szkodzi,że kogoś się zrani ,upokorzy -tylko kasa.Do Majewskiego nie ma co pisać on ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.

  18.05.2010 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×