"Vincent i Roxxy". Emile Hirsch i Zoë Kravitz w mrocznym thrillerze o miłości w świecie przemocy [WIDEO+ZDJĘCIA]

Emile Hirsch (“Wszystko za życie”), Zoë Kravitz (“Wielkie kłamstewka”) i Emory Cohen („Machina wojenna”) w brutalnym i pełnym zaskakujących zwrotów akcji thrillerze o miłości w świecie przemocy i przeszłości, od której nie ma ucieczki. Film producentów „Bogów ulicy”, „Agentów” i „Gangstera”. "Vincent i Roxxy" już na VOD!

Multimedia

Vincent (Emile Hirsch) jest zbuntowanym samotnikiem z małego miasteczka, pragnącym uciec od kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia ratuje nie stroniącą od kłopotów Roxxy (Zoë Kravitz) przed gwałtownym atakiem dealera narkotyków. Z obawy przed konsekwencjami proponuje dziewczynie schronienie w rodzinnych stronach. Zmuszeni do życia w ukryciu niespodziewanie zakochują się w sobie, lecz ich spokój nie potrwa długo. Wkrótce dotkliwie przekonają się, że od przeszłości nie ma ucieczki.

„Vincent i Roxxy” już w serwisach VOD

Premiera VOD: 14 lipca 2017
Gatunek: thriller, kryminał, dramat
Produkcja: USA 2016
Reżyseria: Gary Michael Schultz („Devil in My Ride”)
Scenariusz: Keith Kjarval („Inland Empire”), Gary Michael Schultz
Obsada: Emile Hirsch (“Wszystko za życie”, „Obywatel Milk”, „Ocalony”), Zoë Kravitz („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Wielkie kłamstewka”, „Niezgodna”), Zoey Deutch („Co ty wiesz o swoim dziadku?”, „Każdy by chciał!!”), Emory Cohen („Machina wojenna”, „Brooklyn”, „Drugie oblicze”), Scott Mescudi („Niesamowity Spider-Man”, „Projekt X”), Beau Knapp („Nice Guys. Równi goście”, „Super 8”, „Do utraty sił”), Jason Mitchell („Kong: Wyspa Czaszki”, „Straight Outta Compton”, „Kontrabanda”)

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×