Viola Kołakowska o wypowiedzi Tomasza Kina: To jest cios poniżej pasa!

Viola Kołakowska skomentowała wypowiedź Tomasza Kina, współprowadzącego "Magiel towarzyski", która wcześniej rozzłościła jej partnera - Tomasza Karolaka.

Multimedia

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska mają dwoje dzieci, jednak nawet nie mieszkają ze sobą. Tomasz Kin, współprowadzący "Magiel towarzyski", wyraził opinię, że aktorka jest tylko surogatką, która rodzi dzieci Karolakowi. Aktor w ostrych słowach odpowiedział dziennikarzowi. CZYTAJ TAKŻE: TOMASZ KAROLAK GROZI PROWADZĄCEMU "MAGIEL TOWARZYSKI" TOMASZ KIN ODPOWIADA NA GROŹBY TOMASZA KAROLAKA

"Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską 'surygatką' - jeśli to prawda -to mu jene ze sie gnoj nie pozbiera. Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje. A za obrażanie mojej rodziny należy Ci sie wpierol. I podaj mnie za pogróżki do sadu" - napisał Karolak na Facebooku (pisownia oryginalna).

Teraz głos zabrała Viola Kołakowska. Zrobiło mi się bardzo przykro. Jak można kobietę, matkę nazwać surogatką? Przecież tym samym sugeruje mi, że urodziłam komuś dzieci za pieniądze - powiedziała Kołakowska "Party". - Dzieci są treścią mojego życia i zawsze będę bronić ich dobrego imienia i żądać szacunku do mojego macierzyństwa. Kin przekroczył granicę, która jest dla mnie święta. To jest cios poniżej pasa! CZYTAJ TAKŻE: CÓRKA KAROLAKA I KOŁAKOWSKA POSZŁA DO PUBLICZNEJ SZKOŁY VIOLA KOŁAKOWSKA: MAM DOŚĆ ŻYCIA W CIENIU

Zapewniła również, że rozumie ostrą reakcję Karolaka.

- Zareagowałabym tak samo, gdyby jego ktoś w ten sposób obraził. Jesteśmy rodziną, a sprawa dotyczy maszych dzieci. Nigdy publicznie nie opowiadaliśmy o naszych prawdziwych relacjach, które znamy tylko my. Bez względu na okoliczność nikt nie powinien kpić z naszej rodziny!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×