Viola Kołakowska w "Szpitalu"! [ZDJĘCIA]

Już dziś specjalny odcinek "Szpitala" z udziałem Violetty Kołakowskiej!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: VIOLA KOŁAKOWSKA WRACA DO AKTORSTWA RADEK LISZEWSKI - LIDER ZESPOŁU WEEKEND W "SZPITALU" [ZDJĘCIA]

Znana aktorka trafia na SOR po wypadku samochodowym, który spowodowała uciekając przed natrętnym paparazzi. Jak poważny był to wypadek? I jak zachowa się fotograf, który do niego doprowadził?

Pogotowie przywozi do szpitala Violettę Kołakowską. Aktorka miała wypadek samochodowy, kiedy usiłowała uciec natrętnemu fotografowi, który od kilku tygodni poluje na jej zdjęcia! Kobieta skarży się na silny ból głowy, szyi i lewej ręki. Pacjentką natychmiast zajmuje się dr Dominika Gajda.

CZYTAJ TAKŻE: PATRYCJA PAJĄK W "SZPITALU" [ZDJĘCIA] OPEN'ER FESTIVAL 2013: POZNAJ GWIAZDY FESTIWALU

Chwilę później do szpitala dociera Janusz Lejko - fotograf, przed którym uciekała aktorka. Mężczyzna przyniósł bukiet kwiatów i zapewnia personel SOR-u o swoich czystych intencjach. Deklaruje, że chciałby przeprosić aktorkę osobiście, ale tak naprawdę chodzi mu wyłącznie o zrobienie jej zdjęć w szpitalu! Jest gotów zrobić wszystko, żeby tylko osiągnąć cel. Przebiera się nawet za lekarza… Czy uda mu się w końcu osiągnąć swój cel? Przekonamy się już w poniedziałek! Zapraszamy do oglądania serialu "Szpital" o godzinie 16.55 na antenie TVN.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×