"W cieniu drzewa". Nowa komedia twórców filmu "Barany. Islandzka opowieść" wkrótce w kinach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„W cieniu drzewa” – islandzki kandydat do Oscara, komedia o absurdalnej sąsiedzkiej wojnie od twórców hitu „Barany. Islandzka opowieść” – w kinach 22 czerwca! Obejrzyjcie zwiastun filmu!

Multimedia

Agnes wyrzuca Atliego z domu i zabrania mu kontaktów z córką, Ásą. Atli wprowadza się do domu rodziców, którzy właśnie toczą spór z sąsiadami. Jego zarzewiem jest wielkie i piękne drzewo, rzucające cień na taras przyległej posesji. W czasie, gdy Atli rozpoczyna walkę o prawo do widywania się z córką, konflikt z sąsiadami ulega eskalacji - dom zostaje uszkodzony, a zwierzęta domowe zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach. W efekcie konieczne staje się zainstalowanie kamer monitoringu. Pojawia się także plotka, że sąsiada widziano z piłą łańcuchową.

Kinowa wersja popularnego serialu dla dzieci od 17 maja na DVD [WIDEO]Zobacz więcej

„W cieniu drzewa” to najnowsza komedia twórców hitu „Barany. Islandzka opowieść”, który do kin w Polsce przyciągnął ponad 50 tys. widzów. Najnowszy film Hafsteinna Gunnara Sigurðssona to islandzki kandydat do Oscara, zdobywca sześciu islandzkich nagród filmowych (w tym dla najlepszego filmu) i 12 nominacji, znakomicie przyjęty na festiwalu w Wenecji. „W cieniu drzewa” łączy absurdalny humor, mistrzowski, precyzyjny scenariusz, fenomenalne aktorstwo i znakomite zdjęcia Moniki Lenczewskiej, która trafiła do prestiżowej dziesiątki „Cinematographers to watch” – operatorów najbardziej wartych uwagi według magazynu „Variety”.

„W cieniu drzewa” w kinach 22 czerwca!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×