"W cieniu" odcinek 3. Helena w tajnej siedzibie grupy. Tam odkryje, że nie jest tym, za kogo się uważała!

W czwartek kolejny odcinek serialu "W Cieniu", czyli wciągającej opowieści o zespole wywiadowczym fińskich agentów, którzy walczą o zachowanie niezależności swojego kraju. Co czeka Helenę i pozostałych w 3. odcinku "W cieniu"? Sprawdź streszczenie!

Multimedia

"W cieniu" odcinek 3. w czwartek, 10.09.2020 o godz. 21:30 na kanale Epic Drama! - sprawdź program tv

Helenie ( w tej roli Emmi Parviainen) udało się zdobyć cenne informacje w pokoju agenta CIA, ale teraz będzie trzeba je potwierdzić. W 3. odcinku serialu "W cieniu" zespół wywiadowczy będzie sprawdzał informacje, które dziewczyna uzyskała od Amerykanów.

Seriale i filmy, których nie można przegapić we wrześniu na Epic Drama [TOP3]Zobacz więcej

Tymczasem Helena znajdzie drzwi do tajnej siedziby grupy, a w środku dowód na to, że nie jest tym, za kogo się uważała. Co odkryje główna bohaterka serialu "W cieniu"?

"W cieniu" o serialu

W latach pięćdziesiątych XX wieku najgorętszym miejscem zimnej wojny nie był Waszyngton ani Moskwa, lecz Helsinki. Główna bohaterka Helena Korhonen (Emmi Parviainen), młoda Finka studiująca w Nowym Jorku, pewnego dnia zostaje zaatakowana przez tajemniczego napastnika. Kobieta właśnie wróciła ze Stanów Zjednoczonych i nawiedzana niepokojącymi wspomnieniami z dzieciństwa zwraca się o pomoc do swojego ojca chrzestnego, Yrjö (Hannu-Pekka Björkman). Ten zatroskany przyjaciel jest równocześnie zastępcą szefa fińskiej policji bezpieczeństwa "Pięść" – ściśle tajnej grupy, której zadaniem jest ochrona neutralności kraju. W miarę rozwoju sytuacji życie osobiste Heleny splata się z zawodowym, a ona sama decyduje, że jedynym sposobem na poznanie prawdy jest wstąpienie w szeregi tajnej jednostki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×