"W dresie dziś nie zaśnie nikt". Twórcy "Blok Ekipy" sparodiowali horror z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską. Internauci zachwyceni!

To musiało się tak skończyć. Polski horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt" odbił się tak szerokim echem, że powstanie jego przeróbek było kwestią czasu. Jedną z nich właśnie przygotowali twórcy animacji "Blok Ekipa"!

Multimedia

Specjalny odcinek serialu "Blok Ekipa" przedstawia losy tytułowej ekipy, która... postanowiła nakręcić własny horror. W ten sposób narodziło się w "W dresie dziś nie zaśnie nikt"!

Fajniutki i mięsisty slasher z krwi i kości, gdzie jest dużo krwi i łamania kości. Oceniamy film z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską!Zobacz więcej

Fabuła animacji Bartosza Walaszka jest parodią filmu Bartosza M. Kowalskiego, jednak wielu Internautom zdecydowanie bardziej podoba się animowana wersja! Pod filmem możemy przeczytać następujące komentarze (pisownia oryginalna):

Obejrzałem oryginał na netflixie tylko dlatego że blok ekipa parodie wstawiła xd

Najlepszy polski horror "W dresie dziś nie zaśnie nikt". Wojtas jest milion razy lepszy w roli Wieniawy.

Wciąż lepsze niż oryginał 😂

"umarła z nudów" XDDDD to niezłe nawiązanko XD

W sumie w te 10 min Grubas zawarł mniej więcej tyle samo treści co oryginał xD.

Myślałem, że Walaszek sobie jaja robi z tym meteorytem - a tu nie! Tak było w filmie! Masakra.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×