w dziczy z bearem gryllsem

Przeczytaj także:

"Bear Grylls w Indiach". Słynny podróżnik i premier Indii na wspólnej wyprawie? Sprawdź, gdzie oglądać!

Emisja "Bear Grylls w Indiach" była jednym z największych wydarzeń telewizyjnych w Indiach na przestrzeni ostatnich 10 lat. Dwie wyjątkowe osobowości i niezwykła podróż, podczas której premier Indii, Narendra Modi przemierzy indyjską dżunglę. W przygodzie życia towarzyszyć mu będzie przyrodnik i poszukiwacz wyzwań, Bear Grylls. To trzeba zobaczyć!

07.08.2019Bear Grylls w Indiach

"Wrogi świat". Bear Grylls i Marcin Dorociński odsłaniają kulisy świata zwierząt. Kiedy premiera?

Choć ta opowieść dotyczy świata przyrody, jest inna niż wszystkie, jakie dotąd powstały. "Wrogi świat" to dobrze znany nam gatunek przyrodniczy, ale w zupełnie nowej odsłonie. Każdy odcinek ma swoją dramaturgię i głównych bohaterów. Gospodarzem i narratorem, który przeprowadzi widzów przez całą serię i najbardziej wymagające zakątki Ziemi jest Bear Grylls, a polskiej edycji swojego głosu użyczył Marcin Dorociński.

04.04.2019Wrogi świat

"Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem" - 6 czerwca na Discovery Channel

Bear Grylls to nie tylko ekspert szkoły przetrwania i wielokrotny rekordzista Guinnessa. To również bohater masowej wyobraźni i człowiek, w którego ślady chciałoby pójść dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. W amerykańskiej edycji "Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem" najsłynniejszy survivalowiec globu, w ekstremalną wyprawę zabierze ze sobą czternastu śmiałków. Przez sześć tygodni pobytu na bezludnej wyspie będą zdani tylko na własne siły i łaskę natury.

31.05.2016Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×