"W garniturach". 9. sezon będzie ostatnim! Przed nami słodko-gorzki finał historii o prawnikach!

9. sezon "W garniturach" będzie finałem historii o prawnikach. Jak zapowiada twórca serialu "Suits" - Aaron Korsh, widzów czeka słodko-gorzkie zakończenie. Co wydarzy się w finałowych odcinkach?

Multimedia

"W garniturach" doczeka się 9. sezonów. Na widzów czeka jeszcze 10 finałowych odcinków, których emisja odbędzie się latem 2019 roku. Jak zapowiada twórca serialu "Suits" - Aaron Korsh, przed nami słodko-gorzkie zakończenie "Suits". Co wydarzy się w finałowych odcinkach?

W 9. sezonie "W garniturach" pojawi się kilka dobrze znanych widzom postaci. Aaron Korsh nie potwierdził jednak czy chodzi o Meghan Markle i Patricka J. Adamsa. -Ludzie pojawiają się i znikają z twojego życia, w serialu zawsze mieliśmy miks nowych i starych postaci i myślę, że to się utrzyma do jego końca – ujawnił twórca serialu w rozmowie z serwisem Deadline.

Świat londyńskich prawników w nowym serialu BBC!Zobacz więcej

Wiadomo, że scenarzyści już pracują nad ostatnimi odcinkami "W garniturach".

Nie wiem jeszcze, jak zakończą się historie poszczególnych bohaterów, mogę jednak zdradzić, że nie zakończymy tego w tylko smutny sposób. W finale będzie miejsce zarówno na radość, ale też trochę smutku - dodał Korsh.

Serial "Suits" doczeka się spin-offu, który będzie koncentrował się na losach Jessiki Pearson (w tej roli Gina Torres).

Zobacz galerię

Źródło: Press Association/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×