"W garniturach" sezon 9. Patrick J. Adams w finałowym sezonie "Suits". Meghan Markle też wróci?

Patrick J. Adams wystąpi w finałowym sezonie "Suits", którego premiera zaplanowana została na 17 lipca. Twórca serialu - Aaron Korsh w najnowszym wywiadzie dla Deadline opowiedział, czego możemy się spodziewać po ostatniej odsłonie "W garniturach". Czy w finale prawniczej produkcji zobaczymy też Meghan Markle? Wiemy, jakie są na to szanse!

Multimedia

Premiera 9. sezonu "W garniturach" odbędzie się już 17 lipca. Wiadomo, że w finale prawniczej produkcji powróci Patrick J. Adams, który ponownie wcieli się w postać Mike'a Rossa. Serialowy prawnik pojawi się w 5. odcinku 9. sezonu "Suits" na rozprawie Harveya Spectera (Gabriel Macht) i Samanthy Wheeler (Katherine Heigl). Mówi się też, że Patrick J. Adams pojawi się również w 10., finałowym odcinku "Suits".

Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy, z tego, że jestem częścią ostatniego rozdziału "Suits". Tęskniłem za moją serialową rodziną i nie mogę się już doczekać, kiedy zobaczę, jakie kłopoty sprawi tym razem firmie Mike Ross — powiedział Adams w rozmowie z serwisem Deadline.

Prawnicy w serialach. Bohaterowie "W garniturach" nie mają sobie równych?Zobacz więcej

Powrót Patricka J. Adamsa do obsady finałowego sezonu "W garniturach" nasuwa naturalnie pytanie o powrót serialowej Rachel, czyli Meghan Markle, która opuściła szeregi produkcji po 7. sezonie. Korsh w rozmowie serwisem Deadline ujawnił, że szanse na jej powrót są niewielkie.

Nigdy nie wiesz. Zawsze istnieje szansa, że odbierze telefon, zadzwoni do mnie i zapyta, czy może wrócić. Gdyby tak się stało, powitano by ją z otwartymi ramionami. Ale nie, nie widzę tego -odparł twórca "Suits".

Aaron Korsh obiecuje jednak dużo zabawnych i emocjonalnych scen z udziałem Mike'a i pozostałych członków prawniczego gangu.

Zobacz galerię

Źródło: Press Association/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×