"W głębi lasu" będzie jak "Stranger Things"? Aktorzy porównują polski serial do zagranicznych hitów Netflixa

"W głębi lasu" to drugi polski serial Netflixa. Adaptacja książki Harlana Cobena została przez aktorów porównana m.in. do "Stranger Things". Czy polski serial i zagraniczny hit Netflixa rzeczywiście są do siebie podobne? Przekonamy się już 12 czerwca.

Multimedia

"Stranger Things" ma w Polsce konkurencję? Już 12 czerwca na Netflix zadebiutuje drugi polskojęzyczny serial Netflixa, który jest adaptacją powieści "W głębi lasu" Harlana Cobena. Czego można się spodziewać po tym serialu? Na to pytanie próbowaliśmy już odpowiedzieć w relacji z planu "W głębi lasu".

TOP 15 seriali na podstawie książek w 2020 roku. Sprawdź, które zapowiadają się najlepiej!Zobacz więcej

O tym, jakie jest "W głębi lasu" opowiedziały również gwiazdy produkcji. Agnieszka Grochowska porównała serialową nowość Netflixa do "The End ot the F***ing World". Z kolei Wiktoria Filus, która wciela się w młodsza wersję bohaterki Grochowskiej porównała "W głębi lasu" do "Stranger Things". Dlaczego?

Zobaczcie wideo!

"W głębi lasu" Netflix - zwiastun

"W głębi lasu" to kolejny polski serial oryginalny Netflix. Za reżyserię odpowiadają Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis. Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler ("Ukryta gra"), a producentami wykonawczymi - Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Jest lato 1994 roku, wakacyjny obóz na łonie natury. Cztery osoby wchodzą do lasu, ale nigdy z niego nie wracają. Policji udaje się odnaleźć zwłoki dwójki z nich. Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), dziś warszawski prokurator, mimo upływu lat, nigdy nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry. Niespodziewane trafia na nowy ślad, który zdaje się być powiązany ze zniknięciem dziewczyny w 1994 roku. Co naprawdę wydarzyło się w lesie 25 lat temu?

W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski (jako Paweł Kopiński) oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus (jako Laura Goldsztajn). Wśród obsady serialu znajdują się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. W produkcji pojawiają się także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×