"W głębi lasu". Ewa Skibińska ma 57 lat i znowu jest na topie. Zobacz, jak gwiazda nowego serialu Netflix wyglądała w młodości

Ewa Skibińska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Na jakiś czas zrobiło się jednak o niej cicho. Skibińskiej po kilku latach przerwy udało się wrócić na ekrany. Najpierw zagrała w odważnych scenach w "Ślepnąc od świateł" HBO, a teraz można ją oglądać w nowym serialu Netflix pt. "W głębi lasu". 57-letnia aktorka znowu jest na topie. Jak wyglądała na początku swojej kariery? Zobacz w galerii!

Multimedia

Ewa Skibińska ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról filmowych i telewizyjnych. Urodzona w 1963 roku wrocławska aktorka już na początku swojej drogi zawodowej czarowała publiczność osobowością i urokiem. Role w takich produkcjach jak: "Głód serca", "Porno" przyniosły jej uznanie widzów i krytyków.

Aktorka nie boi się podejmować odważnych decyzji. Zawodowe wyzwanie, w tym rozbierane sceny też nie są dla niej żadnym problemem. Swoje wdzięki prezentowała m.in. w "Śwince", "In flagranti" czy "Tygodniu z życia mężczyzny". Nagie ciało odsłoniła też w "Ślepnąc od świateł" i melancholijnej sesji zdjęciowej, o której na początku 2020 roku rozpisywały się media.

Młodość jest cudowna, ale też frywolna. Nie zawsze wnikliwa. A wiek, w którym teraz jestem, to moment kulminacji kobiecości: zadbana uroda w mariażu z doświadczeniem, świadomością swych pragnień i zalet. Często bez względu na to, jaka jest natura kobiety, dojrzałość tę naturę modyfikuje - mówiła w rozmowie z miesięcznikiem "Claudia".

Ewa Skibińska NAGO na zdjęciach! Aktorka opublikowała w sieci odważne fotografie [18+]Zobacz więcej

Skibińska mimo upływu lat nadal zachwyca kobiecością i elektryzuje widownię. 57-letnia aktorka znowu jest na topie, choć po odejściu z "Pierwszej miłości" było o niej przez pewien czas cicho. Dziś można ją jednak oglądać w ambitniejszych produkcjach. "Ślepnąc od świateł" i polski serial Netflixa "W głębi lasu" są tego najlepszym przykładem. I choć obecnie media koncentrują się głównie na wyglądzie ust Skibińskiej, aktorka nic sobie z tego nie robi i skupia się na pracy.

Jak Ewa Skibińska wyglądała na początku swojej kariery? Czy na przestrzeni lat bardzo się zmieniła? Oceńcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • henrk (gość)

  Ładna, zadbana kobieta, warta jeszcze grzechu. Odważna naturystka. Niestety, ale to nie jest typ urody który się zapamiętuje. albo wyróżnia w tłumie. Szczerze mówiąc, to pierwszy raz widzę i słyszę o tej pani. Trzeba przyznać, że biust ma ładny / aż podejrzanie ładny/. Efekt osiągnęła, wzbudziła zainteresowanie męskiej strony. Trzeba pogratulować wyglądu jak na swoje lata. Patrząc na zdjęcie, dałem jej 50 z małym plusem. Kobiety które powiększają sobie wargi , przez mężczyzn są odbierane jako miłośniczki seksu oralnego i wolnej miłosci.

  01.10.2020 09:07
 • Kk (gość)

  Z mega wielką górną wargą w latach 90-tych to trochę tak jak z zegarkiem na ręku w "Krzyżakach". Pomijając fakt że dobrą aktorką jest.

  22.06.2020 20:35
 • Kava (gość)

  Nie wiem kto jej taka krzywde zrobił , ale jej usta wyglądają naprawdę fatalnie .Mnie bardzo to przeszkadzało w odbiorze filmu ...... Moze i jest niezla aktorka , ale nie powinno sie jej angażować zdo pewnych rol , ponieważ usta glonojada nie sa wiarygodne w scenach z lat 90

  22.06.2020 18:53
 • * (gość)

  Na jakim topie?

  21.06.2020 13:56
 • Jola (gość)

  To nir nowosv, w pietwsxej milosvi juz tak wygladala ro temu

  20.06.2020 23:05
 • LoL (gość)

  Straszną krzywdę sobie zrobiła tymi ustami.

  20.06.2020 22:59
 • Kinga (gość)

  Przykro patrzec żeby kobieta o niepowtarzalnej urodzie na własne życzenie tak się oszpeciła . Czym się kierują ludzie kiedy robią sobie taką krzywdę

  20.06.2020 16:52
 • Magda (gość)

  Na pewno poprawiała usta. Bardzo nieudonie wygląda tak źle, że jej nie poznałam. Dopiero po tym artykule zaczęłam się zastanawiać kogo ona zagrała. Teraz wiem matkę głównego bohatera.

  20.06.2020 13:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×