"W głębi lasu". Kinga Jasik, czyli seksowna Monika z nowego serialu Netflix. Gdzie jeszcze zagrała?

Kinga Jasik to jedna z gwiazd nowego serialu Netflix pt. "W głębi lasu". Młodziutka aktorka wcieliła się w seksowną i uwodzicielską Monikę, która zginęła podczas letniego obozu w 1994 roku. Gdzie jeszcze zagrała Kinga Jasik? Oto jej aktorskie dokonania.

Multimedia

Kinga Jasik zagrała Monikę w serialu Netflix "W głębi lasu"

Drugi polski serial Netflix cieszy się sporą popularnością. W obsadzie "W głębi lasu" zagrali znakomici aktorzy tacy jak: Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska czy Jacek Koman. Szansę na zaistnienia w świadomości widzów dostali też młodzi aktorzy i aktorki, którzy wcielili się w uczestników letniego obozu.

"W głębi lasu". Krótka historia o tym, jak kończą się letnie obozy. Oceniamy nowy polski serial Netflix!Zobacz więcej

Jedną z gwiazd serialu "W głębi lasu" jest Kinga Jasik, która wykreowała postać Moniki Sowik. To najpopularniejsza dziewczyna na wyjeździe, piękna, odważna i zarozumiała, czym potrafi zawrócić niejednemu koledze w głowie.

Kinga Jasik urodziła się w 1995 roku. Aktorstwo studiowała na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie (filia we Wrocławiu). Młodziutka aktorka zdobyła w 2020 roku tytuł magistra sztuki, o czym poinformowała swoich obserwatorów na swoim Instagramie:

Niniejszym utytułowana Magistrem Sztuki 👩🏼‍🎓 kończę piękny okres w moim życiu Mając przy sobie ludzi których kocham, ich wsparcie i życzliwość wkraczam w dorosłe brutalne życie zawodowe - napisała w mediach społecznościowych.

Ma 59 lat i figurę dwudziestolatki! Tak dziś wygląda niezapomniana Teresa z serialu PolsatuZobacz więcej

Zanim Kinga Jasik wystąpiła w drugim polskim serialu Netfliksa, grała w "O mnie się nie martw", "Ojcu Mateuszu", "Dziewczynach ze Lwowa", "Pierwszej miłości", "Na Wspólnej", "Klanie", "M jak Miłość" i "Koronie królów". Jasik zagrała też małą rólkę w filmie Macieja Kawulskiego "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", który również można obejrzeć na Netflix. Oprócz tego można było ją oglądać na deskach Teatru Capitol w spektaklu "Wk****one kobiety w leju po Polsce".

Z Instagrama młodej gwiazdy dowiadujemy się, że uwielbia podróżować, a aktywność fizyczna jest dla niej bardzo ważna. Aktorka świetnie radzi sobie ze śpiewaniem, gra też na ukulele.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    A jaka ona seksowna? jak tysiące polskich kobiet. Dobrze zagrała bo pokazała ciało? Nic oprócz tego nie było na plus bo grała jak drewniak

    25.06.2020 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×