"W głębi lasu". Wiktoria Filus zachwyciła widzów! Kim jest piękna i młoda Laura z serialu Netflix? Gdzie jeszcze zagrała? Ile ma lat?

Na Netflix można już oglądać nowy polski serial pt. "W głębi lasu". Gwiazdami produkcji, która oparta jest na książce Harlana Cobena, są Grzegorz Damięcki i Agnieszka Grochowska, jednak serca wielu widzów skradła piękna i młoda aktorka, Wiktoria Filus! Sprawdźcie, kim jest, gdzie jeszcze zagrała i ile ma lat!

Multimedia

KIM JEST WIKTORIA FILUS?

Wiktoria Filus (z domu Wiktoria Stachowicz) urodziła się 10 września 1994 roku. Wiktoria obecnie jest studentką V roku aktorstwa PWSFTviT w Łodzi. Swoje pierwsze występy przed kamerą zaliczyła w 2016 roku, gdy zagrała w kilku studenckich etiudach.

Na pierwszą większą rolę nie musiała długo czekać. W 2017 roku pojawiła się w filmie Jakuba Pączka pt. "Reakcja łańcuchowa", gdzie partnerowała Małgorzacie Mikołajczak, Tomaszowi Włosokowi oraz Bartoszowi Gelnerowi. Ten sam rok przyniósł też kolejną poważną produkcję, a mianowicie serial "Belfer 2", gdzie młoda aktorka pojawiła się w dwóch odcinkach.

"W głębi lasu". Krótka historia o tym, jak kończą się letnie obozy. Oceniamy nowy polski serial Netflix!Zobacz więcej

W 2019 roku zaliczyła brawurowy występ w filmie Kaliny Alabrudzińskiej pt. "Nic nie ginie", który był jednocześnie aktorskim dyplomem jej roku. Ostatnio Wiktorię Filus mogliśmy oglądać w małej, lecz wyrazistej roli, w filmie Jana Komasy pt. "Sala samobójców. Hejter".

Teraz Wiktoria Filus jest gwiazdą serialu "W głębi lasu", gdzie wciela się w postać młodej Laury Goldsztajn. Musimy przyznać - jej podobieństwo do Agnieszki Grochowskiej jest kolosalne!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zenada (gość)

    brzydkie drewno aktorskie

    10.01.2022 22:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×