"W głębi lasu" z 2. sezonem? Grzegorz Damięcki sugeruje, że to nie koniec historii Pawła Kopińskiego!

"W głębi lasu" dostanie zamówienie na 2. sezon? Polski hit Netfliksa z 2020 r. może doczekać się kontynuacji! W jakiej formie? Zobaczcie, co powiedział nam Grzegorz Damięcki, czyli odtwórca roli Pawła Kopińskiego!

Multimedia

Polski serial Netfliksa pt. "W głębi lasu" to historia na podstawie popularnej powieści Harlana Cobena o tym samym tytule. W rolę Pawła Kopińskiego, czyli głównego bohatera wciela się Grzegorz Damięcki. Jakiś czas temu mieliśmy okazję porozmawiać z tym znakomitym aktorem. Zapytaliśmy go, jak wspomina współpracę z Netfliksem?

"W głębi lasu" to wielka przygoda dla mnie, właściwie można powiedzieć międzynarodowa. Nie chcę mówić, że zobaczyłem, jak zupełnie inaczej można podchodzić do takich dużych produkcji, bo to by wyglądało na to, że źle oceniam rzeczy, przy których pracowałem wcześniej, ale towarzyszyło temu coś takiego, taki rodzaj niezwykle pozytywnego napięcia... Właściwie w każdym pionie, o którym bym nawet nie pomyślał, pracowali zdeterminowani profesjonaliści gotowi zrobić coś w swojej dziedzinie najlepszego - rozpływa się w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Grzegorz Damięcki.

"W głębi lasu". Krótka historia o tym, jak kończą się letnie obozy. Oceniamy nowy polski serial Netflix!Zobacz więcej

"W głębi lasu" - 2. sezon jednak powstanie?

"W głębi lasu" zostało ciepło przyjęte przez wielu widzów, również tych zagranicznych. Ekranizacja bestsellerowej powieści Harlana Cobena znalazła się wśród najchętniej oglądanych seriali 2020 roku w Polsce. Niestety, kiedy widzowie zaczęli dopytywać o kontynuację, twórcy serialu, jak i sam Harlan Coben studzili ich emocje zapewniając, że to zamknięta historia.

Grzegorz Damięcki w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl sugeruje jednak, że to nie koniec historii Pawła Kopińskiego. W jakiej formie mogłoby powrócić na Netflix "W głębi lasu"? Sprawdźcie, co powiedział nam odtwórca głównej roli!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×