w głębi lasu

"Zachowaj spokój". Ekranizacja Harlana Cobena ma wielu fanów, ale znajdzie się też sporo krytycznych opinii. Co widzowie zarzucają twórcom serialu?

Na Netflixie pojawił się nowy polski serial. "Zachowaj spokój" to ekranizacja powieści Harlana Cobena. W obsadzie zobaczymy wielu znanych artystów, ale również aktorów z młodego pokolenia. Choć serial został ciepło przyjęty bez widzów, to nie brakuje też słów krytyki. Co widzowie zarzucają twórcom serialu?

28.04.2022Zachowaj spokój

"Zachowaj spokój". Magdalena Boczarska w najnowszej ekranizacji powieści Harlana Cobena gra matkę. Jej życie prywatne wpłynęło na tę rolę

"Zachowaj spokój" to kolejna ekranizacja książki Harlana Cobena dostępna na Netflixie. W roli głównej zobaczymy tam Magdalenę Boczarską. Aktorka wciela się matkę, która jest w stanie zrobić wszystko, żeby odnaleźć swojego syna. Prywatne doświadczenia związane z macierzyństwem sprawiły, że inaczej patrzyła na tę postać.

22.04.2022Zachowaj spokój

"Krakowskie potwory". Kolejna produkcja polskich twórców już niedługo na Netfliksie! Andrzej Chyra w jednej z głównych ról. Serial powtórzy sukces "Wiedźmina"?

Na Netfliksie dostępne są bardzo różnorodne produkcje. Streamingowy gigant coraz częściej sięga po filmy i seriale z Europy, w tym z Polski. Platforma właśnie zapowiedziała kolejną taką produkcję, tym razem traktującą o mitach i potworach, które istniały w wierzeniach obecnych w naszym kraju. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

11.01.2022Krakowskie potwory

"Na dobre i na złe". Ewa Skibińska znowu poszła na całość! 58-letnia aktorka śmiało odsłania swoje ciało na nowych zdjęciach [+18]

Ewa Skibińska od lat elektryzuje widownię. Aktorka znana m.in. z serialu "Pierwsza miłość" często bez skrępowania pokazuje w sieci swoje odważne zdjęcia. Skibińska ma 58 lat i kilka rozbieranych sesji na koncie. Niektórzy twierdzą, że nagość to jej drugie imię. Zobaczcie śmiałe fotografie z Ewą Skibińską w roli głównej.

19.09.2021Na dobre i na złe

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×