"W kontrze". Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek zatańczyli na antenie TVP Info do hitu Modern Talking. Co na to widzowie?

Tego jeszcze nie było. W jednym z ostatnich wydań magazynu TVP Info "W kontrze" Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek zatańczyli do hitu Modern Talking. Widzowi nie kryją zaskoczenia. W mediach społecznościowych krytykują zachowanie prowadzących.

Multimedia

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek znowu wywołali zamieszanie. Para prowadzących programu "W kontrze" dała się porwać chwili i zaprezentowała widzom TVP Info swoje taneczne umiejętności. –O, chyba przesyłka przyszła – powiedziała Magdalena Ogórek do Jarosława Jakimowicza, który chwycił za gitarę i zaczął udawać, że gra do przeboju zespołu Modern Talking - "You're My Heart, You're My Soul".

Jarosław Jakimowicz zadał pytanie, które zażenowało nawet jego współprowadzącą, Magdalenę Ogórek. Przesadził?Zobacz więcej

"Wygibasy" Jarosława Jakimowicza i Magdaleny Ogórek na antenie TVP Info nie przeszły niezauważone w mediach społecznościowych. Niektórzy użytkownicy Twittera krytykują zachowanie prowadzących programu publicystycznego.

Program powinien nazywać się "W kontrze do rozumu” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Tak fragment programu "W kontrze" skomentował poseł Tomasz Trela.

Gdyby tak jednak do nich prezes Kurski dołączył, byłoby »Troje Młodych (kiedyś) Wilków«” zaprasza na cyrkowy występ za Wasze 2 mld zł. Z tym też trzeba zrobić porządek!

A co Ty sądzisz o występie Jarosława Jakimowicza i Magdaleny Ogórek? Podziel się swoim zdaniem w komentarzu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • prezydęt dóda (gość)

  zaczadzone pisiory

  10.01.2021 05:13
 • Zygi (gość)

  Jakimowicz gwiazda jednej roli oraz Ogórek chorongiewka dla koryta zrobi wszystko to są gwiazdy TVP

  10.01.2021 04:00
 • Icha (gość)

  Pajace🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  09.01.2021 14:42
 • Że (gość)

  Niezłe ruchy Pani Magdo.

  08.01.2021 18:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×