"W kontrze". Jarosław Jakimowicz płacze na antenie TVP Info i odpiera zarzuty o gwałt! "Nigdy czegoś takiego bym nie zrobił!"

Jarosław Jakimowicz po raz kolejny postanowił odnieść się do zarzutów o gwałt, jakie od kilku dni pojawiają się w kontekście gwiazdora TVP i jego uczestnictwa w Miss Generation 2020, gdzie rzekomo miałby skrzywdzić jedną z uczestniczek warsztatów przed konkursem miss. Jakimowicz zapowiada walkę o swoje dobre imię w sądzie!

Multimedia

Jarosław Jakimowicz odpiera zarzuty o gwałt!

Wszystko zaczęło się od wpisu Piotra Krysiaka, autora głośnej książki "Dziewczyny z Dubaju", w mediach społecznościowych, gdzie opisał historię uczestniczki warsztatów przed konkursem Miss Generation 2020, która miała zostać zgwałcona w hotelu pod Łukowem. Sprawcą gwałtu miał być "gwiazdor publicystyki TVP Info".

Chociaż Krysiak nie podał nazwiska gwiazdy TVP, to większość czytelników szybko skojarzyła, że może chodzić o Jarosława Jakimowicza, który był gościem na tej imprezie. Aktor i prowadzący program TVP Info "W kontrze" szybko odniósł do rzekomych zarzutów i napisał w sieci:

Prawdą jest, iż rok temu brałem udział w imprezie Miss Generation 2020 na zaproszenie organizatora, jako gość specjalny. Jednakże opisywane zdarzenia przez Pana Piotra Krysiaka, a przekazane mu przez anonimową osobę w jego publikacji mijają się z prawdą. Podkreślam z całą stanowczością, że przedstawiona przez niego wersja wydarzeń w Hotelu Parisel Palac w Klimkach ewidentnie jest przekłamaniem, atakiem na moją osobę i ma na celu wyeliminowanie mnie z życia publicznego, w tym ze współpracy z Telewizją Polską, na co nadzieję wyraził sam autor kończąc swój post.

Jarosław Jakimowicz zostanie usunięty z TVP Info? Aktor i stacja odpowiadają na zarzuty o gwałt na wyborach Miss Generation 2020Zobacz więcej

Teraz Jarosław Jakimowicz postanowił raz jeszcze zabrać głos i uczynił to na antenie, za pośrednictwem programu "W kontrze". Wyraźnie poruszony Jakimowicz, który w pewnym momencie zaczął płakać, zapowiedział walkę o swoje dobre imię w sądzie. Jarosław Jakimowicz powiedział:

Proszę państwa, tydzień temu zostałem posądzony o gwałt. Zostałem posądzony o coś, czego nigdy w życiu nie zrobiłem. Zostałem posądzony nie przez sąd, nie przez policję, nie przez prokuraturę, nie przez adwokata, nie przez poszkodowanego, zostałem posądzony przez człowieka i jego post w Internecie. (...) Media bardzo szybko znalazły winnego i winnym, według tych mediów, jestem ja i niszczą jakąś część mojego życia. W reakcji na to, wystosowałem w ubiegłym tygodniu pismo do prokuratury, która prowadzi to śledztwo, aby jak najszybciej zostać przesłuchanym, żeby jak najszybciej udowodnić swoją niewinność, bo jestem w tej sytuacji niewinny. Ja takiego czynu nigdy w życiu nie zrobiłem.

Pełne oświadczenie Jarosława Jakimowicza znajdziecie poniżej.

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Stefan Wawrowski (gość)

  Witam Was serdecznie Kochani i krótko panie Jarosławie pij więcej wody czymś zabarwionej i stosuj AUTOFAGIE. Pozdrawiam serdecznie.

  07.02.2021 09:06
 • W kontrze (gość)

  Magdalena jak ksiezniczka potrafi sie zachować. A ten nie umie, przerywa jej w słowach wchodzi z butami i ogolnie nieogarniety.

  07.02.2021 08:54
 • Meg (gość)

  Pisior ostany!

  04.02.2021 22:12
 • Kalina (gość)

  Jaro nie żal ci było dziecka Jak pomogłeś 12 latce Gdzie to zgłosiłaś świntuchu

  30.01.2021 19:01
 • Kalina (gość)

  Jaro nie żal ci było dziecka Jak pomogłeś 12 latce Gdzie to zgłosiłaś świntuchu

  30.01.2021 19:01
 • Rocco (gość)

  Ma za uszami sporo

  30.01.2021 18:58
 • no no (gość)

  tak czy siak kłamie, albo kłamał w książce, albo kłamie teraz, ciekawe jak przekona prokuraturę, że mówi prawdę. Skłamałem pisząc nieprawdę, no to widzę lawinę pozwów za nieprawdziwą książkę :) no ciekawe ciekawe

  26.01.2021 13:21
 • Jurek (gość0 (gość)

  To jednak prokuratura prowadzi śledztwo!! Coś jest na rzeczy! A to kupowanie 12-letniej dziewczynki, jak zabaweczki, opisane w biografii to taki żarcik!!

  25.01.2021 17:17
 • napij się wody (gość)

  Do Normalny! Każdy nienormalny zapewnia, że jest normalny. W Tworkach też są normalni, tylko tak trochę inaczej.

  25.01.2021 08:34
 • artur (gość)

  Są zarzuty na policji, są w prokuraturze? Dlaczego to trafiło do sieci? A no dlatego żeby znowu TVP upodlić! Bo po co łączyliby Jakimowicza z TVP? chyba nie dlatego, że prowadzi jakiś tam mało znaczący program. A to o co się go oskarża nie ma żadnego związku z jego pracą.

  24.01.2021 23:53
 • Ada (gość)

  Czy ktoś wie dlaczego tam przebywał P. Jach.,[ bo to jest bezsporne że prebywał..], na takim zadupiu, prowadził "warsztaty Mis"?, jeżeli tak, to musiał mieć zgode pracodawcy czyli tvp. A tak wogóle cała ta impreza "warsztaty" w tym miejscu, to już jest podejrzane i budzi wiele pytań, ale jakaś dziwna cisza jest?

  24.01.2021 12:27
 • Piotr587 (gość)

  Dlaczego mu nie wierze?

  24.01.2021 09:20
 • Normalny (gość)

  200 lat ciężkich robót w kamieniołomach dla oszołoma pisowakiego i pupilka Kurskiego

  24.01.2021 09:14
 • Normalny (gość)

  200 lat ciężkich robót w kamieniołomach dla oszołoma pisowakiego i pupilka Kurskiego

  24.01.2021 09:14
 • Jaro (gość)

  Dziad!

  23.01.2021 20:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×