"W kręgu zbrodni". Cztery kobiety szukają seryjnego mordercy w Londynie. Nowy serial kryminalny w Epic Drama!

Nowy serial kryminalny w Epic Drama! W "W kręgu zbrodni" bohaterkami są kobiety, które w czasie wojny łamały niemieckie szyfry wojskowe. Czym będą zajmować się teraz? Dlaczego znowu musiały połączyć siły?

Multimedia

"W kręgu zbrodni" od czwartku, 18.06.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Cztery bohaterki serialu "W kręgu zbrodni" pracowały podczas drugiej wojny światowej w tajnym ośrodku w Bletchley Park, gdzie łamały niemieckie szyfry wojskowe. Teraz, siedem lat po wojnie, dawno już powróciły do codzienności, chwilami nieco rozczarowującej i monotonnej w porównaniu z wojennymi przeżyciami. Spokój jednej z nich, Susan (Anna Maxwell Martin), właśnie zakłóciły doniesienia o licznych morderstwach na kobietach popełnionych ostatnio w Londynie. Analizując te zbrodnie, Susan dostrzega w nich pewien wzorzec, którego nikt wcześniej nie wychwycił. Policja jednak nie jest zainteresowana jej teorią o seryjnym mordercy.

Seriale kryminalne i produkcja twórców hitowego "Downton Abbey" w czerwcu! Sprawdź, co oglądać!Zobacz więcej

Susan postanawia nie rezygnować. Kontaktuje się z dawnymi współpracownicami z Bletchley, by wraz z nimi zacząć wspólne śledztwo. Morderca jeszcze nie wie, że trafił na wyjątkowo inteligentny, zgrany i nieustępliwy zespół, w którym działają: znająca każdy zakamarek Londynu Millie (Rachael Stirling), obdarzona fotograficzną pamięcią Lucy (Sophie Rundle) i sprawna przywódczyni Jean (Julie Graham). Kobiety kryją się ze śledztwem przed mężami, tłumacząc, że założyły klub czytelniczy. Ukrywane zajęcie zaprowadzi je jednak w bardzo niebezpieczne rejony…

W rolach głównych występują: dwukrotna laureatka BAFTY Anna Maxwell Martin ("Bleak House"), Sophie Rundle ("Peaky Blinders"), Rachael Stirling ("Women in Love", seriale: "Poirot", "Panna Marple") oraz Julie Graham, ("Morderstwa w Midsomer").

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×