"W kręgu zbrodni" odcinek 2. Szokujące odkrycie bohaterek serialu! Zastawiają pułapkę na zabójcę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cztery bohaterki serialu "W kręgu zbrodni" pracowały podczas II wojny światowej w tajnym ośrodku w Bletchley Park, gdzie łamały niemieckie szyfry wojskowe. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku serialu na Epic Drama!

Multimedia

"W kręgu zbrodni" odcinek 2. w czwartek, 12.11.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Niezwykły talent do łamania kodów, inteligencja i znajomość pracy wywiadowczej: cztery z pozoru zwyczajne kobiety rozpoczynają niezwykłe śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw.

Nowy brytyjski serial i pełna emocji adaptacja klasycznej sztuki. Co jeszcze w listopadzie?Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "W kręgu zbrodni" bohaterki są coraz bliżej ujęcia zabójcy: lista podejrzanych skraca się do trzech nazwisk. Jednak szokujące odkrycie każe im zrewidować przekonania i zastawić pułapkę na winowajcę.

"W krędu zbrodni" - o serialu

Cztery przyjaciółki: Susan, Millie, Lucy i Jean wróciły do normalnej, powojennej rzeczywistości. Jednak mało kto wie, jak dużą rolę odegrały w zwycięstwie aliantów. Wszystkie pracowały dla brytyjskich służb specjalnych w pracowni kryptoanalitycznej w Bletchley Park, gdzie odkodowywały niemieckie wiadomości a tym samym przyczyniły się do szybszego zakończenie wojny. W rolach głównych występują: dwukrotna laureatka BAFTY Anna Maxwell Martin ("Bleak House"), Sophie Rundle ("Peaky Blinders"), Rachael Stirling ("Women in Love", seriale: "Poirot", "Panna Marple") oraz Julie Graham, ("Morderstwa w Midsomer").

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×