"W kręgu zbrodni" sezon 2. odcinek 3. Alice wraca do normalnego życia. Millie zostaje porwana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jean namówiła koleżanki, z którymi pracowała podczas II wojny światowej w tajnym ośrodku w Bletchley Park, aby ponownie połączyć siły i pomóc osadzonej w więzieniu Alice. W 3. odcinku 2. sezonu kobieta wychodzi na wolność.

Multimedia

"W kręgu zbrodni" sezon 2. odcinek 3. w czwartek, 25.06.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Rok 1953. Lucy (Sophie Rundle) pracuje w biurze Scotland Yardu, Millie (Rachael Stirling) jako tłumacz niemieckiego, a Susan obawia się, że awans męża oznacza dla ich rodziny przeprowadzkę za granicę. Jean (Julie Graham) zwerbowała koleżanki, aby pomóc Alice.

Jean chce rozpocząć nowe śledztwo. Namawia koleżanki do współpracy. Zgodzą się? Zobacz więcej

W 3. odcinku 2. sezonu "W kręgu zbrodni" Susan wraz z rodziną przenosi się do Indii. Uniewinniona Alice znajduje dobrą posadę. Millie zarabia na życie nielegalnym handlem. Wkrótce zostaje porwana. Alice, Jean i Lucy poszukują jej wspólnika.

"W kręgu zbrodni" - o serialu

W serialu "W kręgu zbrodni" są kobiety, które siedem lat po wojnie znowu rozpoczęły współpracę. Postanowiły same dojść do tego, kto popełnia liczne morderstwa na kobietach w Londynie. Postanowiły kryć się ze śledztwem przed mężami, tłumacząc, że założyły klub czytelniczy. Ukrywane zajęcie zaprowadziło je jednak w bardzo niebezpieczne rejony.

Seriale kryminalne i produkcja twórców hitowego "Downton Abbey" w czerwcu! Sprawdź, co oglądać!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×