"W kręgu zbrodni" sezon 2. odcinek 4. Millie prowadzi zespół Susan do serca przestępczego interesu Marty. Jaki będzie finał? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Millie zarabiała dzięki nielegalnemu handlowi. W końcu doigrała się i została porwana. Koleżanki ruszyły jej na pomoc. Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku 2. sezonu serialu "W kręgu zbrodni"!

Multimedia

"W kręgu zbrodni" sezon 2. odcinek 4. w czwartek, 25.06.2020 o godz. 22:25 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Susan wraz z rodziną przeniosła się do Indii. Uniewinniona Alice znalazła dobrą posadę, a Millie (Rachael Stirling) zarabiała na życie nielegalnym handlem. Wkrótce została porwana. Alice, Jean (Julie Graham) i Lucy (Sophie Rundle) postanowiły odnaleźć jej wspólnika.

Alice wraca do normalnego życia. Millie zostaje porwana!Zobacz więcej

W 4. odcinku 2. sezonu "W kręgu zbrodni" powodowana poczuciem winy Millie prowadzi zespół Susan wprost do serca przestępczego interesu Marty.

"W kręgu zbrodni" - o serialu

W serialu "W kręgu zbrodni" są kobiety, które siedem lat po wojnie znowu rozpoczęły współpracę. Postanowiły same dojść do tego, kto popełnia liczne morderstwa na kobietach w Londynie. Postanowiły kryć się ze śledztwem przed mężami, tłumacząc, że założyły klub czytelniczy. Ukrywane zajęcie zaprowadziło je jednak w bardzo niebezpieczne rejony.

Seriale kryminalne i produkcja twórców hitowego "Downton Abbey" w czerwcu! Sprawdź, co oglądać!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×