"W labiryncie". Danuta Lato, czyli polska seksbomba z lat 80. Jak dziś wygląda ponętna Barbara z kultowego serialu?

Danuta Lato w latach 80. była prawdziwą gwiazdą. Grała w filmach i serialach, pozowała do odważnych sesji w magazynach dla panów i nagrywała piosenki, ale jej kariera nie trwała zbyt długo. Dlaczego Danuta Lato zniknęła z show-biznesu? Jak dziś wygląda i co robi ponętna Barbara z kultowego polskiego serialu "W labiryncie"?

Multimedia

Danuta Lato - kariera

Danuta Lato, a tak naprawdę Danuta Irzyk urodziła się w 25 listopada 1963 roku w Szufnarowej. Zanim z impetem wkroczyła do show-biznesu, pracowała jako przedszkolanka. W 1984 roku została dostrzeżona przez niemieckiego biznesmena, który zaproponował jej wyjazd do RFN. Irzyk szybko podjęła decyzję o przeprowadzce. Po rozwodzie (jej pierwsze małżeństwo trwało zaledwie tydzień) hojnie obdarzona przez naturę Danuta zaczęła robić błyskawiczną karierę na zachodzie.

Jadwiga Barańska postawiła na miłość i rodzinę. Porzuciła aktorstwo u szczytu popularności. Co dzisiaj robi?Zobacz więcej

Zaczęło się od zdjęć w magazynach dla panów. Danuta Lato prezentowała swoje wdzięki na łamach niemieckiego "Playboya". Robiła też sesje dla magazynu "Penthouse", w którym prezentowano treści mocno erotyczne.

Podkarpacka seksbomba niedługo potem zadebiutowała na ekranie. W 1985 roku zagrała striptizerkę w filmie "Drei und eine halbe Portion". W Polsce największą popularność przyniosła jej rola ponętnej Barbary, narzeczonej Białka (w tej roli Janusz Bukowski) z serialu "W labiryncie".

Danuta Lato - muzyka

Polska seksbomba z lat 80. zajmowała się również muzykę. Jej pierwszy singiel zatytułowany "Touch My Heart" był hitem w krajach Beneluksu, Japonii i Hiszpanii. Na fali sukcesu Polka nagrała również płytę z Samanthą Fox i Sabriną pt. "Hot Girls - Danuta - Sabrina – Samantha".

Danuta Lato ostatni raz na ekranie pojawiła się w 1997 roku, kiedy wystąpiła gościnnie w serialu "Sprawa dla dwóch" ("Ein Fall für zwei"). Karierę w show-biznesie zakończyła jednak dużo wcześniej, bo w 1989 roku. Po wycofaniu się z branży rozrywkowej, Lato poświęciła się rodzinie. Jak wygląda i czym zajmuje się obecnie polska seksbomba z lat 80.?

Kilka lat temu jej biust znała cała Polska! Jak dzisiaj wygląda i co robi Ewa Sonnet?Zobacz więcej

Danuta Lato - jak dziś wygląda ponętna Barbara z serialu "W labiryncie"?

Danuta Lato po zakończeniu kariery wyjechała do Niemiec. Tam nadal mieszka i pracuje jako fizjoterapeutka. O jej życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele. Polska seksbomba z lat 80. jest podwójną rozwódką i ma dwójkę dzieci.

Zmieniłam zawód, zajmuję się fizjoterapią. W Niemczech też kiedyś byłam znana. Gdy dziś niektórzy z moich pacjentów przez przypadek dowiadują się o mojej artystycznej przeszłości, jest mi bardzo miło. – powiedziała kilka lat temu Danuta Lato.

Zdjęcia Danuty Lato, czyli polskiej seksbomby z lat 80. znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Warszawiak (gość)

    To był Najlepszy Serial,który pokazywał życie takie jakie było i ten klimat hmmm

    20.07.2020 20:20
  • Aga (gość)

    Super, spełniona babka .

    13.07.2020 17:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×