"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2". Uwielbiany polski slasher powraca! To może być najciekawsza premiera tej jesieni na Netfliksie! Fani nie mogą się doczekać

Już za kilkanaście dni na Netfliksie pojawi się kontynuacja uwielbianego polskiego horroru. Fani pierwszej części nie mogą się doczekać premiery "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2". Zobacz zwiastun i pierwsze zdjęcia z planu!

Multimedia

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" - data premiery, zwiastun, zdjęcia

Już za kilkanaście dni na Netfliksie pojawi się druga część popularnego polskiego horroru - "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Głównym bohaterem filmu jest Adaś, młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi, która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze. "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" to przewrotna, ironiczna, groteskowa i krwawa historia o poszukiwaniu miłości i odkrywaniu samego siebie w świecie, w którym zdecydowanie więcej nas dzieli niż łączy.

Te premiery mogliście ostatnio przegapić, a szkoda. Koniecznie je nadróbcie!Zobacz więcej

W sieci jest już dostępny pierwszy zwiastun sequelu "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Znajdziecie go poniżej:

Pod klipem próżno szukać negatywnych komentarzy. Fani filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" niecierpliwie wyczekują premiery kontynuacji. Samo wideo zrobiło na nich bardzo pozytywne wrażenie - na jego podstawie internauci spekulują, że druga część powinna okazać się jeszcze lepsza niż film z 2020 roku! Komentatorzy doceniają również elementy humorystyczne widoczne już w tak krótkim fragmencie, przejawiające się chociażby w słowach, że wszyscy przyjaciele bohaterki granej przez Julię Wieniawę nie żyją. Druga część filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" zapowiada się naprawdę fantastycznie!

Zobacz galerię

Premiera filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" już 27 października!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×